מטופלים מספרים

הומיאופתיה

טיפול הומאופתי מוצלח באורטיקריה

אין לי הסבר מלומד לזה, אבל ימים ספורים לאחר התרופה ההומאופתית התחלתי להרגיש בשיפור גדול מאוד, אזורי הפריחה פחתו והגרוד היה פחות ופחות אינטנסיבי…מאז באופן עקבי לאורך מספר שבועות השתפר מצבי עד שהפריחה נעלמה לחלוטין. חוויתי חווית ריפוי מדהימה, אין מילים אחרות, ממליצה בחום !

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי בהפרעות קשב

אבנר קיבל תרופה הומאופתית (רמדי) האמורה לחזק את בטחונו העצמי וכפועל יוצא מחיזוק הבטחון היה לי ברור שגם יכולת הקשב שלו תשתפר ותצמח. לאחר כארבעה חודש טיפול אבנר הפסיק עם הרטאלין, הפידבקים מהמורה היו נהדרים ואבנר חזר להיוץ ילד חיוני ונלהב הרבה יותר.

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי מוצלח בחרדות

…פתאום היתה תוקפת אותי תחושה של חרדה ובהילות גדולה, מחשבות ותסריטים שלא יכולתי לעצור ואליהם התווספו תסמינים גופניים כמו דופק גבוה, זיעה ורעדות. …הטיפול עזר מעבר לציפיות שלי, החרדות נעלמו ואיתם כל התסמינים הגופניים הנלווים, אני מרגיש היום חופשי ובטוח לגמרי לינסוע בכבישים בכל שעות היום.

לקריאה נוספת »

טיפול מוצלח בעצירות תינוקות

…הילדה סבלה מעצירויות נוראיות, יציאה אולי פעם בשבוע ויותר, יציאות קשות וכואבות נורא שכל ניסיון אפילו להזכר בהם נוראי עבורי…היה לא פחות ממדהים לראות את השפעת התרופה, תוך ימים ספורים העצירות חלפה לחלוטין ! הילדה שלי חזרה לעיכול בריא ונורמאלי, יציאות רגילות ובלי סבל. שרק תמשיך לעשות ככה טוב יוסי.

לקריאה נוספת »

טיפול מוצלח בדלקות אזניים

הילד שלי סבל מדלקות אוזניים לעתים תכופות, כל פעם הרופא רשם לו טיפול באנטיביוטיקה וכל פעם הדלקות גם חזרו…בתור אחת שמאוד מאמינה בכוח הריפוי הטבעי של הגוף, אהבתי מאוד את הגישה שמדברת על הטיפול כאמצעי טבעי העוזר לגוף ולמערכת החיסונית להתגבר על המחלה, והתוצאות פנטסטיות !

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי מוצלח בקדחת השחת

..תוך שבועות ספורים מלקיחת התרופה ההומאופתית חוויתי שיפור אדיר במצבי הבריאותי (הגעתי לקראת האביב), אני חושבת שמידת העיטושים הנזלות וקוצר הנשימה פחתה ביותר מ70%, ואני מרגישה איך כל הזמן הולכת ומשתפרת, הומאופתיה התגלתה עבורי כקסם של ממש, ממליצה בחום.

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי מוצלח בכאבי פרקים

בשנים האחרונות אני סובל מבעיות של כאבי פרקים, ההבחנה הרפואית של הרופאים אשר טיפלו בי דיברה על משקעי חומצה אורית במפרקים. הכאבים מציקים לי מאוד ומגבילים אותי בתנועה…אני מרגיש הרבה יותר חופשי ואני יכול לשחק שוב עם הנכדים, דבר שהפך למשהו בלתי אפשרי כאשר סבלתי מכאבים

לקריאה נוספת »

טיפול מוצלח בעצירות כרונית

מבחינתי היה מדהים לראות איך תוך פרק זמן קצר היה שיפור גדול עד שהעצירות חלפה לגמרי.
אהבתי את הגישה הטיפולית של יוסי, את הסבלנות והההדרכה שלו ומעבר לכל התוצאות מדברות בפני עצמן.

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי מוצלח בכאבי ראש כרוניים

…כאשר המיגרנה תוקפת זה פשוט משתק ואפילו מלווה בבחילות. הלכתי איתה לרופאים שונים והיא ניסתה תרופות שונות, כל פעם שמכר המליץ על איזה תרופה אז ניסינו אותה…בסוף יוסי התאים לאשתי טיפול, התקפי המיגרנה הפכו לנדירים יותר דבר ששום טיפול אחר לא הצליח להשיג. כמו כן אשתי הרגישה שתופעת הלוואי הן יותר חלשות.

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי מוצלח במיגרנה

אחרי כמה חדשים של שיפור עקבי הפכו המיגרנות נדירות יותר ויותר ועצמתן יחסית קלה ומינורית. אני שמחה מאוד להתוודעות ליוסי ולשיטה ההומאופתית שלו, ממליצה לכל אחד לא לסבול (ברור לא ? ) ולנצל את יכולות הריפוי הנהדרות האלה.

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי מוצלח בהרטבת לילה

תוך פרק זמן קצר מלקיחת התרופה חל שיפור משמעותי, ראשית השינה של בננו לא היתה "כבדה" כל כך, אם בעבר היה מתעורר רק בבוקר ומוצא את המיטה רטובה כעת התעורר בזמן או מייד אחרי ההרטבה ודאג להחליף בגדים ומצעים, שנית במקום הרטבה יומיומית מרווחי הזמן הפכו גדולים ומרוחקים יותר ובתוך פרק זמן של קצת יותר מחדשיים שכחה ההרטבה לגמרי !

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי מוצלח באדנואידים

תוך שבועות ספורים הרגשנו כבר בשינוי, השינוי התקדם יפה ובהדרגתות. מספר חדשים אחרי רועי שלנו חזר לישון בלילה בלי הפרעות ונעלמו כל קשיי הנשימה. למען הסר ספק ביצענו בדיקה אנדסקופית שאכן אישרה שהרקמה הלימפתיתית חוזרה לגודלה הטבעי.

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי מוצלח בילד מגמגם.

כבר אחרי שבועיים של לקיחת התרופה האם התקשרה ודיווחה על שיפור ניכר: יאיר מדבר יותר, מרכיב משפטים, מעורב יותר חברתית וגם בטחונו העצמי נמצא בעלייה. אתמול כאמור נפגשנו לפגישת מעקב והשיפור הנראה ריגש אותי מאוד, יאיר פשוט נראה ומתנהג אחרת:

לקריאה נוספת »

טחורים חיצוניים מאז ההריון הראשון

יוסי כמטפל היה קשוב לכל דקויות השיחה ביננו, נראה כאילו שום דבר לא חמק מיכולת האבחנה שלו, והשקט שלו הישרה בי ביטחון לגבי המשך הטיפול.
תוך כשבועיים מיום לקיחת התרופה ההומאופתית חלפו להם כאבי טחורים מהם סבלתי במשך 14 שנה !!!

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי בטחורים אחרי לידה

אחרי פגישה אחת הותאמה לי תרופה הומאופתית. תוך ימים ספורים מיום לקיחת התרופה חל שיפור ניכר בעוצמת הכאב ואחרי שבועיים נשכח לגמרי הכאב ויכולתי לחזור לשיגרת יומי.

הניתוח בוטל כמובן ואני שמחה מאוד על ההתוודעות לשיטת הטיפול ההומאופתי.

לקריאה נוספת »

טיפול הומאופתי בהתפרצות טחורים חריפה

במשך חדשים סבלתי מכאבי טחורים איתם פחות או יותר יכולתי להתנהל אולם באותו יום שישי ההתקף היה כואב ובלתי אפשרי עד שהייתי חייב להגיע לטיפול מיידי.
הטיפות אותם רקחת לי התחילו להשפיע כמעט באופן מיידי ועוצמת הכאב פחתה, לאחר כמה ימים נעלמו לגמרי כאבי הטחורים !!!

לקריאה נוספת »
סגירת תפריט
דילוג לתוכן