חוששים מהתלות ברטאלין וקונצרטה? רוצים לשחרר את הילד מתופעות הלוואי?

הומאופתיה קלאסית – טיפול טבעי בהפרעות קשב וריכוז.

בלי רטאלין, בלי תרופות ובלי תופעות לוואי..

כמה מילים על הפרעות קשב…

הפרעת קשב וריכוז (ADHD) הינה מהתופעות הבולטות והמאפיינות של תקופתנו, ההפרעה מתייחסת לשלל מצבים בהם מופרעים יכולות הריכוז וכושר הלימוד, אם ע"י היפר אקטיביות, אימפולסיביות, הסחות דעת חוזרות ונשנות ועוד.
דרכי הטיפול של הרפואה הקונבנציונאלית הינם בעיקרם ע"י תרופות כימיות מנגזרת מתילפנידאט, תרופות ממריצות המיועדות לאזן את מערכת העצבים המרכזית. שתי התרופות הבולטות והמוכרות מבינהן הן רטלין וקונצרטה. ריטאלין וקונצרטה הינן תרופות פסיכיאטריות ובין תופעות הלוואי הנפוצות שלהן ניתן למנות חוסר תאבון, טיקים והתפרצויות זעם.

יש פתרון אחר. יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

טיפול הומיאופתי בקשב וריכוז

ניתן לטפל בבעיות קשב וריכוז באמצעות ההומאופתיה, הגישה ההומאופתית לטיפול בבעיות קשב וריכוז אינה שונה באופן מהותי מהגישה ההומאופתית לטיפול בכל בעייה אחרת, כלומר בראש ובראשונה הבנת ומציאת הייחודיות בכל מטופל, הייחודיות והשונות שעל בסיסה נבנית ההפרעה.

כמה דוגמאות לגורמים שונים להפרעת קשב :
בעיות קשב יכולה להתפתח על בסיס קינאה (למשל לאחר לידה של אח חדש במשפחה), כך שהפרעת הקשב היא בעצם האפשרות שבה "בוחר" הילד להתמודד עם הסיטואציה החדשה, אולי כדי לקבל יותר תשומת לב, אולי מתוך תסכול ורצון לעשות דווקא .

בעיית קשב שבבסיסה פחד מכישלון: הילד פוחד מכישלון, פוחד ממבחנים, ולא יודע איך להתמודד עם התוצאות מול ההורים, המורים, החברה.. לפיכך "בוחר" הילד (במודע או שלא) בהפרעת קשב כסוג של תירוץ וחממה בא פחדיו וכישלונותיו יכולים להיות מובנים ומקובלים.

ייתכן בכלל והגורם להפרעת הקשב קשור ל"הפרעות" אורגניות אחרות כמו חוסר שינה, בעיות נשימה…
לכאורה כמה דוגמאות לאותה בעיה של הפרעות קשב אולם כל אחת מהן "יושבת" על בסיס וסיבה שונה, וכל אחת מהן ראויה בהתאם לטיפול ייחודי אשר מבין ומטפל במקור ההפרעה.

טיפול הומיאופתי בבעיות קשב וריכוז, כזה אשר נוגע ומטפל בשורש ההפרעה איננו בבחינת טיפול תומך או טיפול מתחזק כמו זה המוצע ע"י הרפואה הקונבנציונאלית, אלא טיפול טבעי ושורשי בבעיות קשב וריכוז אשר מתכוון ומביא לריפוי שלם, ריפוי אשר מביא להיעלמות הבעיה ולהפסקת התלות בתרופות..

טיפול טבעי (ללא ריטלין) בקשב וריכוז אצל ילדים

הטיפול בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

השפעות הלוואי של רטאלין וקונצרטה נעלמות

אין תלות בתרופות

ביטחונו העצמי של הילד מתחזק

הילד מאוזן ומסוגל לפתח את הפוטנציאל שבו.

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

במהלך השנים טיפלתי במגוון רחב של ילדים עם הפרעות קשב, הניסיון והיכולת שפיתחתי מאפשרות לי לזהות את שורש הבעייה עליו מתפתחת הפרעת הקשב ולהתאים תרופה הומאופתית מדויקת. מרגש כל פעם מחדש להיות נוכח ביכולתה של ההומאופתיה לייצר שינוי כל כך מבורך בילד ולאפשר לו למצות את הפוטנציאל שבו ולהתחזק. אני בטוח ביכולתה של ההומאופתיה לעזור גם לבנך ומזמין אותך ליצור עימי קשר.

אבנר

טיפול הומאופתי בהפרעות קשב

אבנר , ילד מתוק וחייכן בכיתה ג' הגיע אלי לטיפול בהפרעות קשב. לאבנר קשה נורא להתרכז במהלך השיעור, מאבד את חוט המחשבה בקלות, מפוזר נורא ומתוסכל מהמצב.

בשנתיים האחרונות אבנר לוקח רטאלין אולם הכדור גורם לו לתופעות לוואי קשות, אבנר איבד תיאבון (אבנר הוא ילד שאוהב לאכול אולם התיאבון ממש אבד, רואה דברים שבעבר נורא אהב לאכול אולם אין לו חשק "לגשת" אליהם), אבנר פיתח מצמוצים בעיניים ובבקרים סובל מכאבי ראש.

תופעת הלוואי הנוגעת ללב ביותר (אותה רואים כמעט בכל ילדי הרטאלין)  היא התחושה שהילד "כבוי" , כאילו הרטאלין לוחץ על איזה כפתור שבאחת הילד אמנם לא מוסח ומגורה ע"י רעשי הסביבה ואכן הופך פחות קופצני ויותר פנוי ללמידה. אולם גם משהו בשמחת החיים, בשובבות ובערנות החיונית של הילד כבה, הילד הופך כהה בתגובותיו וחסר חיוניות. אבנר תיאר את זה הכי טוב: "אני לא אוהב לקחת רטאלין בגלל שזה עושה לי משעמם".

במהלך האבחון ההומאופתי התחוור לי עד כמה חוסר היכולת להתרכז ולהתפנות ללמידה נובע מחוסר בטחון עצמי של אבנר לגבי מקומו החברתי. אבנר חש צורך לרצות כל הזמן את חבריו לכיתה, מוותר ומשדל אותם לחברויות באמצעות מתנות. העיסוק התמידי של אבנר בניסיון למצב לעצמו מקום של בטחון, האנרגיה העצומה שהוציא בהשתדלויות לחזק את מעמדו החברתי פשוט לא איפשרו לו פנאי ללימוד והתארגנות.

אבנר קיבל תרופה הומאופתית (רמדי) האמורה לחזק את בטחונו העצמי וכפועל יוצא מחיזוק הבטחון היה לי ברור שגם יכולת הקשב שלו תשתפר ותצמח. ואמנם כך היה. אבנר התחיל בלקיחה יומיומית של התרופה ההומאופתית (ילדים אשר לוקחים רטאלין יתחילו על פי רוב בלקיחה יומיומית של התרופה ההומאופתית), ובמהלך של שבועות ספורים היה ברור כיצד אבנר הופך להיות פחות טרוד בענייני חברה ויותר נינוח ופנוי לעצמו (זה לא שתרופה הומאופתית הופכת ילד חסר בטחון פתאום לחיה חברתית, השינו שרואים הוא יותר בכוון של פחות התעסקות ולחימה מתישה בעניינים חברתיים לטובת קבלה עצמית ושקט פנימי). בשבועות שלאחר מכן אבנר הפך פנוי הרבה יותר ללמידה ויכולות ההתארגנות והקשב השתפרו באופן ניכר.

לאחר כארבעה חודש טיפול אבנר הפסיק עם הרטאלין, הפידבקים מהמורה היו נהדרים ואבנר חזר להיות ילד חיוני ונלהב הרבה יותר.

נועם

טיפול מוצלח בהפרעות קשב

בני נועם , תלמיד כתה ז', סבל מקשיי למידה שהתחילו בכתה א'. היה לו קושי בלהקשיב, חוסר קליטה של החומר, חוסר ריכוז, וכמו כן לא היה יכול לשבת שיעור שלם בכיתה. הקושי הלימודי היה מלווה בבעיות רגשיות, הוא פחד להישאר לבד בבית, פחד מאוד ממחלות ואף החזיק ארון תרופות קטן משלו. כבר לאחר מספר שבועות היה ניתן לראות שינוי בנועם. הוא השתפר בלימודים, הרגיש יותר מרוכז והציונים התחילו לעלות. פעם ראשונה שראיתי את נועם ממש יושב ולומד למבחן לבד- מה שלא היה בעבר. גם מבחינה רגשית אנחנו חווים שיפור ברור והפחדים מתמעטים ונעלמים. אני ממליצה בחום על הטיפול. האבחון היה מיידי וקולע, והשינוי משמעותי וברור לגמרי.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן