הילד סובל מאדנואידים? שקד שלישי? חוששים מניתוח ותופעות לוואי? מחפשים פתרון טבעי ובטוח?

הומאופתיה קלאסית, טיפול טבעי באדנואידים.

בלי ניתוחים, בלי אישפוזים ובלי תופעות לוואי!

טיפול טבעי בסטרידו עם הומאופתיה קלאסית, לילדים

כמה מילים על אדנואידים…

האדנואידים (לעתים נקראים גם שקד שלישי אצל ילדים או פוליפים) מקורם בגדילה יתירה של הרקמה הלימפתית בחלל האף-לוע. גדילת הריקמה ומיקומה מצרים את מעבר האוויר מהאף אל קנה הנשימה ובהתאם ניתן לצפות להמצאות הסימפטומים הבאים :

קשיי נשימה: הנשימה נעשית ברובה מהפה.

נחירות בגלל הצרות מעבר האוויר.

דלקות אזניים חוזרות משום הצרות מעבר אף-אזניים המקשה על ניקוז הנוזלים. בעיות שמיעה.

לעתים נראה אף ריור עודף בחלל הפה ושינוי במנח השיניים בגלל הנשימה שנעשית ברובה דרך הפה.

הימצאות הסימפטומים הנ"ל הינה בד"כ מספקת לאיבחון שקד שלישי אצל ילדים, אם כי ניתן לוודא גם באמצעות צילום או אנדוסקופיה. הטיפול הקונבינציונאלי המוצע הוא בד"כ ניתוח לכריתת האדנואידים.

יש פתרון אחר. יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

להומיאופתיה יש יכולות נהדרות לעזור בבעיות של אדנואידים – שקד שלישי אצל ילדים. ברשימה שלהלן ריכזתי כמה תרופות הומיאופתיות אופייניות לאדנואידים, על מגוון הסיבוכים והתחושות שיכולים להתלוות אליה, ליד כל תרופה פירטתי את התסמינים האופייניים לה.

Agraph.: גודש כבד בנחיריים כך שנושם רק מהפה, בעיות שמיעה קשות אולם בבדיקות האזניים נראות תקינות (פעמים רבות בעיות השמיעה נובעות מהגודש במערכת א"אג ונעלמות עם ריפוי האדנואידים).

Bar-c: אדנואידים מוגדלים ומוגלתיים, ונטייה לבלוטות מוגדלות באופן כללי. הילד ביישן, לא אוהב להתבלט (מסתתר מאחרי אימו), בעיות ועיכוב בקצב הגדילה הפיזי וגם המנטלי (קשיי לימוד, איטיות מחשבתית).

Hydr.: ילד עצבני, זורק דברים, נטייה להרביץ למי שלא מסכים איתו, נזלת צמיגה וצהובה, גודש שלא מרפה, סינוסים.

Nat-m: אדנואידים מוגדלים אצל ילדים עם נטייה אלרגנית באופן כללי (קדחת השחת ונזלות כרונית). ילדים רציניים ואחראיים מאוד, איכפתיים ודואגים מאוד לאחים ולחברים אולם כשהם עצמם לא מרגישים טוב יעדיפו שלא להתלונן ולהיות לבד עם עצמם.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

הטיפול בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

הריקמה הלימפתיתית חוזרת לממדיה הרגילים

נעלמים קשיי הנשימה

אין תופעות ריור

השינה רצופה וללא הפרעות

הילד חוזר לנשום מהאף (חשוב מאוד להתפתחות נורמלית של הלסתות)

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

שנים רבות אני מלווה ילדים עם בעיות אדנואידים ושקד שלישי, מאדנואידים בדרגת חריפות נמוכה יחסית (הפרעה מינורית בנשימה) עד ילדים עם חסימה משמעותית של דרכי הנשימה אשר עומדים כבר עם תור לניתוח. שנים אלו איפשרו לי התבוננות והבנה ייחודית למגוון רחב של בעיות אדנואידים ויכולת התאמה מדויקת של התכשיר ההומאופתי המתאים לבנך. אני בטוח ביכולת של ההומאופתיה לעזור גם לבנך ומזמין אותך ליצור עימי קשר.

מיכאל

טיפול הומאופתי מוצלח באדנואידים

אני מוכרחה להודות שהייתי די ספקנית לגבי הטיפול ההומיאופתי וכל חיי דבקתי ברפואה הקונבנציונלית. אבל כאשר הרופאים קבעו שבני בן השלוש צריך לעבור ניתוח להסרת אדונואידים בהרדמה מלאה, אני ובעלי החלטנו ששווה לתת סיכוי לרפואה אלטרנטיבית לפני שממהרים לנתח ילד בן 3. ליוסי הגעתי לגמרי במקרה ואני מוכרחה להודות שהייתי מאוד ספקנית כאשר הוא אמר שאפשר לנסות ולטפל מבלי לנתח, שוב, אני פשוט לא הכרתי את התחום בכלל.

בעקבות הטיפול של יוסי, תוך שבועות ספורים הרגשנו כבר בשינוי, השינוי התקדם יפה ובהדרגתות. מספר חדשים אחרי רועי שלנו חזר לישון בלילה בלי הפרעות ונעלמו כל קשיי הנשימה. למען הסר ספק ביצענו בדיקה אנדסקופית שאכן אישרה שהרקמה הלימפתיתית חוזרה לגודלה הטבעי. אני ובעלי שמחים מאוד שהגענו ליוסי ולא מיהרנו לעשות את הניתוח להסרת ה אדונואידים. אני ממליצה לכל ההורים אשר מתמודדים עם בעיה מסוג זה לעשות בדיוק אותו הדבר ולשמור את הניתוח בתור אופציה שנייה.

תודה!

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן