ילדכם עדיין מרטיב במיטה? מתבייש ללכת לישון אצל חברים? מתוסכל ונבוך מהבעיה?

הומאופתיה קלאסית, טיפול טבעי בהרטבות לילה.

טיפול בהרטבת לילה - בלי פעמונית, בלי זמזמים ובלי תופעות לוואי.

טיפול הומאופתי טבעי בהרטבות לילה - יוסי תגורי

כמה מילים על הרטבת לילה…

הרטבת לילה הינה השתנה לא רצונית במהלך הלילה המתרחשת בגילאים בהם כבר מצופה מהילד שלא להרטיב את המיטה.
על פי רוב ההרטבה איננה נובעת מבעיה פיזיולוגית ולכן המישקל המשמעותי שניתן למיני תרפיות ושיטות התנהגותיות ופסיכולוגיות. לעיתים הבעיה חולפת לה בלי שום התערבות טיפולית אלא פשוט מתוך איזו קפיצת מדרגה בתהליך ההיתבגרות של הילד (פעמים רבות בעיית ההרטבה מקורה ברצון לא מודע של הילד "לימרוח" את תהליך ההיתבגרות למשך זמן ממושך יותר, "ליתקוע" את תהליך הגמילה.) הרטבת לילה נפוצה יותר סטטיסטית אצל בנים מאשר אצל בנות.

יש פתרון אחר. יעיל, אפקטיבי, טיפול טבעי בהרטבת לילה ללא כאב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

דווקא באותן בעיות אשר ברור שמקורן איננו פיזיולוגי יודעת ההומאופתיה להוות אלטרנטיבה רבת ערך. הטיפול ההומאופתי מאזן את הילד ומטפל בכל אותם "רעשי רקע" (פחדים, לחצים, בעיות התנהגות) אשר גורמים להרטבה. טיפול טבעי בהרטבת לילה אינו מביך את הילד, משחרר אותו ומאפשר כר צמיחה וקפיצת מדרגה.

המרשם ההומיאופתי לטיפול בהרטבת לילה ניתן לכל ילד לפי מאפיינים גופניים והתנהגותיים. אולם בכדי להדגים משהו מיכולתם של התרופות מוגשת הרשימה שלהלן, סכמטית וכללית משהו, אולם מדגימה היטב את מגוון המצבים והיכולות של התרופות ההומיאופתיות.

Sep: כאשר ההרטבה מיתרחשת בתחילת השינה, ממש זמן לא רב אחרי ההירדמות. ילד שאוהב שיעזבו אותו לבד, שיניחו לו, לא אוהב חום וחיבוקים.

Caust: הרטבת לילה המלווה בהרבה פחדים. הילד מפחד ללכת לבד למיטה בלילה, מפחד בשעות בין ערביים. ההרטבה מיתרחשת מבלי שהילד יהיה ער ומודע לכך. מזג אוויר קר ויבש מחמיר את הבעיה, מיתקרר בקלות. תשוקה לאוכל מעושן.

Kreosילד חסר מנוחה, עצבני, צעקני. ההרטבה מיתרחשת שהילד נתון בשינה עמוקה כך שלא מספיק ללכת לשירותים. שתן עם ריח חריף ומסריח. תשוקה לבשר, בעיות בשיניים ובחניכיים.

Pulsילד שאוהב חיבוקים ונשיקות, מאוד חם ונותן אהבה. הרבה פחדים וסיוטי לילה. שותה מעט מאוד, לא צמא. חדר סגור וחם עושה להם רע ואוויר פתוח מיטיב עימם.

Bellהרטבת לילה המיתרחשת בחציה השני של השינה, קרוב יותר לזמן ההתעוררות. שלפוחית השתן מגורה מאוד, תחושה של שריפה לאורך השופכה. שינה חסרת מנוחה, ניבהל בקלות, יכול ליצרוח ולהיכנס להיסטריה מתוך בהלה, לעתים ההרטבה מיתרחשת מתוך חלום על השתנה.

Lycמרטיב את המיטה בכמויות גדולות של שתן. במהלך היום כמות השתן היא נורמלית, אולם הרטבת הלילה היא בכמות שתן גדולה מאוד. ילד חסר ביטחון ומהוסס מחוץ לבית אולם בתוך הבית אוהב לישלוט על כולם ויכול "לשגע" בית שלם סביבו. עצבניים בבוקר עם ההשכמה. תשוקה לממתקים.

Equis-h: דחף תמידי להשתנה ביום ובלילה. יכול להשתין כמות גדולה של שתן בהיר ומייד אח"כ שוב דחף להשתין. בעיית הרטבה שיכולה להיות גם בשנת הצהריים וגם בלילה.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

טיפול טבעי בהרטבת לילה באמצעות הומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

הרטבות הלילה נפסקות

בטחונו העצמי של הילד מתחזק

השינה הופכת טובה יותר

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

שנים רבות של טיפול בהרטבת לילה מאפשרות לי לאבחן ולזהות את הרגישות הייחודית שבכל ילד ולהתאים לו תכשיר הומאופתי מדויק. טיפול הומאופתי שכזה, המטפל בעומק הבעייה, מחזק ומעצים את הילד, ומאפשר לו באופן טבעי לשלוט ולהתגבר על ההרטבה. אני בטוח ביכולתה של ההומאופתיה לעזור גם לילדכם ומזמין אתכם ליצור עמי קשר.

אלון

טיפול הומאופתי מוצלח בהרטבת לילה

הגענו ליוסי בעקבות בעיית ההרטבה של הבן שלנו וללא ידע מוקדם על מקור הבעיה. לא ניסינו שום רופא ילדים, הרגשנו בטוחים לגבי השיטה ההומאופתית כי חשבנו שזה הכי פחות יביך את הילד (קראנו באינטרנט על הפעמונית וזה נראה לנו משהו שיכול ליצור התנגדות אצל הילד ולכן העדפנו טיפול אלטרנטיבי).

חשוב לציין שבני בזמן הטיפול היה בגיל 9 עם בעיית הרטבה שנמשכה שנים, חוסר נעימות ותסכול מתמשך (לא יכל ללכת לישון אצל חברים וגם לא להזמין אליו).

שמחנו ללמוד כי הניסיון הטיפולי בהומאופתיה לילדים להרטבת לילה הינו טוב מאוד וכי קיימות עשרות תרופות לטיפול בבעיה, מה שנדרש היה זה התאמה של תרופה הומאופתית המתאימה לבננו.

הגענו לפגישת אבחון, פגישה נעימה שנוהלה בעדינות בלי שבננו יחוש לחוץ או לא בסדר, בסיומה של הפגישה הותאמה לו תרופה הומאופתית.

תוך פרק זמן קצר מלקיחת התרופה חל שיפור משמעותי, ראשית השינה של בננו לא היתה "כבדה" כל כך, אם בעבר היה מתעורר רק בבוקר ומוצא את המיטה רטובה כעת התעורר בזמן או מייד אחרי ההרטבה ודאג להחליף בגדים ומצעים, שנית במקום הרטבה יומיומית מרווחי הזמן הפכו גדולים ומרוחקים יותר ובתוך פרק זמן של קצת יותר מחדשיים שכחה ההרטבה לגמרי !

אני מודה ליוסי ושמח שהלכתי לפי תחושת הבטן ובחרתי בטיפול שלו. אני בטוח שטיפולים אחרים היו גורמים ממש מצוקה לילד אשר אולי אפילו הייתה מחריפה את הבעיה.

אלף תודות

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן