הומיאופתיה - טיפול טבעי בסינוסיטיס.

כמה מילים על סינוסיטיס וטיפול הומאופתי בסינוסיטיס.

סינוסיטיס ((sinusitis, rhinosinusitis) הינה דלקת בסינוסים שיכולה לנבוע מסיבות מגוונת: יכולה להיות ויראלית, חיידקית, יכולה לנבוע מאלרגיה מסוימת ואף יכולה להיגרם בגלל מבנה אנטומי/פיזיולוגי שמגביר את הסיכוי לסינוסיטיס.

הסינוסים (מערות הפנים) הם חללים בעצמות הפנים שלנו ודלקות בסינוסים יתבטאו ע"פ רוב בהפרשות  מוגברות של ריר מהסינוסים או בעיות בניקוז החוצה מתוך חללי הסינוסים אל האף.  

סימפטומים מאפיינים של סינוסיטיס.

הסימפטומים המאפיינים סינוסיטיס הם גודש, נזלת (לרוב נזלת סמיכה ומוגלתית שקשה להוציא החוצה), כאבי פנים, כאבי ראש, החמרה של כאב בעת תנועה של הראש (במיוחד ברכינה קדימה), ירידה בחוש הריח, לעתים דלקת סינוסים  תהיה מלווה גם בחום.

טיפול הומאופתי טבעי בסינוסיטיס.

סינוסיטיס יכולה להיות אקוטית או כרונית, סינוסיטיס אקוטית יכולה לפרוץ באופן חד פעמי אצל מטופלים ללא היסטוריה של דלקות סינוסים, סינוסיטיס כרוני יוגדר ככזה המתמשך מעבר לשלושה חדשים או ככזה אשר חוזר ונשנה באופן ברור במהלך השנים.

סינוסיטיס אקוטי יהיה לרוב על רקע ויראלי ויחלוף תוך 3-5 ימים, סינוסיטיס על רקע חיידקי יהיה קשה יותר מבחינה סימפטומטית ויארך 7-10 ימים.

יש פתרון אחר. טיפול טבעי בסינוסיטיס - יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא תופעות לוואי:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

להומיאופתיה יש יכולות נהדרות לעזור בבעיות של סינוסיטיס. התרופות ההומאופתיות מותאמתות למאפייני הסינוסיטיס הספציפים של כל מטופל.ת  (האם הסינוסיטיס מוחמר בשעות מסויימות ביום ? האם קיימת רגישות לעונות מעבר ? סינוסיטיס בהריון..). גישה שכזו, המקשיבה לביטויי המחלה אצל כל אחד ואחת, מביאה לטיפול בשורש הבעייה, חיזוק של המערכת החיסונית וריפוי טבעי ואמיתי.

ברשימה שלהלן ריכזתי כמה תרופות הומיאופתיות אופייניות של טיפול טבעי בסינוסיטיס, על מגוון הסיבוכים והתחושות שיכולים להתלוות אליה, ליד כל תרופה פירטתי את התסמינים האופייניים לה.

Kali-bi: נזלת צמיגה וסמיכה, תחושת גודש באף, במיוחד באיזור שורש האף, קשה מאוד להוציא החוצה נזלת.

כאבים בסינוס הפרונטלי בעיקר המלווים בכאבי ראש.

לחץ על המצח ועל האיזור שמתחת לעיניים יקל על עצמת הכאב.

נטיות להתקפי עיטוש בבוקר.

Hepar-s: סינוסיטיס עם עוצמת כאב חריפה במיוחד. 

באופן כללי טיפוס רגיש מאוד לכאב כמו גם לשינויי מזג האוויר. נזלת עם ריח חזק בצבע צהוב – ירקרק.

הסינוסים ועצמות הפנים מרגישים גדושים ורגישים מאוד למגע.

מבקש שיניחו לו לבדו ונוטה להתעצבן שיש יותר מידי רעש ותשומת לב סביבו.

Merury:  כאבים בעצמות סביב האף ותחושת נפיחות. כאבים בסינוס הפרונטלי ובעצמות הלחיים.

כאבים צורבים ושורפים. נזלת סמיכה בגוון צהוב – ירקרק.

טעם מתכתי בפה, לשון מחופה בצבע אפור.  צמא למים קרים.

נטייה להתקפי עיטוש ודימום מהאף.

רגישות לטמפרטורה וחום גוף שמשתנה במהירות.

Nat-mur: סינוסים שמרגישים גדושים ויבשים. עצמות לחיים כואבות.

האף רגיש וכואב עד כדי שקשה לו לקנח את האף.

מידי פעם כמויות גדולות של נזלת שזורמת, לרוב בצבע לבן סמיך.

מאבד את היכולת לטעום ולהריח.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

הטיפול בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

התקפי הסינוסיטיס פוחתים ונעלמים

הכאבים והמאפיינים המתלווים (גודש, נזלת…) פוחתים ונעלמים.

מערכת החיסון הטבעית מתחזקת.

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

במהלך השנים טיפלתי במקרים רבים של סינוסיטיס, החל ממופעי סינוסיטיס אקוטיים  ועד  סינוסיטיס כרוני במטופלים שסובלים ממנו במשך שנים רבות מידי. ראיתי מקרים רבים של סינוסיטיס על רקעים שונים, סינוסיטיס על רקע אלרגני, על רקע אנטומי, ויראלי חיידקי… וגם הרבה מאוד מקרים בהם כלל לא הייתה ברורה הסיבה לסינוסיטיס. כל סינוסיטיס עם המורכבות וההבנה הנדרשת אליו, כל מטופל עם הרגישויות והמאפיינים הפרטניים שלו. הניסיון הרב שלי כמו גם היכולת להקשיב ולהבין את הדקויות והאפיונים הייחודיים של כל מטופל מאפשרים לי להגיע לדיוק טיפולי, לתוצאות טובות ולריפוי אמיתי וממושך. אני בטוח ביכולתה של ההומיאופתיה לעזור גם לך ומזמין אתכם.ן ליצור עימי קשר.

ענת

טיפול הומאופתי מוצלח בסינוסיטיס.

הסינוסיטיס אצלי התחיל בצבא, ממש עם ההתגייסות, לפני כן כלל לא סבלתי מזה. במשך למעלה מ 20 שנה מאז, סבלתי מסינוסיטיס כרוני. כאבי פנים קשים, נזלות כרוניות ומוגלתיות, רגישות לתנועה, רגישות למגע (הפנים שלי היו כ"כ רגישות שלפעמים מגע קל בהן היה מביא אותי לכאבים נוראיים).

הייתי חיה על משככי כאבים וכמובן שניסיתי אינספור סוגי טיפולים (חלקם גם עזרו לפרקי זמן קצרים). מתוך הניסיון הזה הייתי גם לגמרי סקפטית לגבי הסיכויים שאיעזר ע"י טיפול הומיאופתי אבל החלטתי לנסות, זה פשוט מצב שבו הכאבים דוחקים בך לנסות כל מה שניתן.

אני מתרגשת אפילו להיזכר בכך בזמן שכותבת, אבל זה היה לא פחות ממדהים, במהלך זמן של שבועות בודדים, החיים שלי פשוט השתנו, אין לי ניסוח אחר. מאישה כואבת, חוששת, מכורה למשככי כאבים הפכתי לאישה חיונית, בריאה, פעלתנית שמסוגלת לתכנן דברים, להתחייב עליהם, לטייל, לקדם את הקריירה שלי.

הסינוסיטיס היו אבן ריחיים עצומה על חיי היומיום שלי ואני מלאת תודה ליוסי על השינוי המבורך הזה בחיי בזכות הטיפול ההומיאופתי.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן