הומיאופתיה - הפתרון הטבעי לטיפול בחרדות

כמה מילים על חרדה והפרעות התנהגות…

אופי החיים המודרני, התזזיתיות, הריצה הבלתי פוסקת והקושי בלהאחז במשהו יציב וקבוע מייצרים אצל רבים מאיתנו תחושה של אי-וודאות וחוסר שקט אשר יכולים, בהנתן התנאים המתאימים, להתפתח לתופעה של חרדה ואז נדרש טיפול טבעי בחרדות.

החרדה יכולה להיות כזו המתבטאת בתחום מסוים, למשל חרדת נהיגה, חרדה ממחלות, חרדה מעזיבה וכך הלאה או שיכולה להיות מפוזרת יותר ולערב כמה תחומי חיים שונים.

הרבה מאוד פעמים נראה איך בעקבות החרדה מתפתחות הפרעות התנהגותיות אחרות, כמו התנהגות כפייתית (OCD).

לדוגמא איש שחרד מענייני בריאות אשר מתחיל לנקות את סביבתו ולרחוץ את ידיו בכפייתיות, או מי שחרד מנטישה ופתאום הופך להיות קנאי ועוקב באופן כפייתי.

הטיפולים המוצעים ע"י הרפואה הקונבנציונאלית לבעיות חרדה הן באמצעות תרופות פסיכיאטריות, תרופות פסיכיאטריות אינן פותרות את הבעייה כמובן, אלא רק ממצבות את המערכת העיצבית אל רמות ואופני פעילות בהם הבעייה נשמרת ו"מגודרת".

את העובדה שתרופות פסיכיאטריות לא מרפאות אפשר לראות כל פעם מחדש בהתפרצות החרדות עם הפסקת התרופות או לחליפין בצורך המתמיד בהעלאת המינונים.

מעבר לכך כדאי לדעת שתרופות פסיכיאטריות הינן תרופות עם השלכות לוואי שיכולות להיות קשות במיוחד.

יש פתרון אחר. טיפול טבעי בחרדות - יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

להומיאופתיה יש יכולות נהדרות לעזור בריפוי של חרדות. התרופות ההומאופתיות מותאמות למאפייני החרדות הספציפיים של כל מטופל.ת (מה הטריגר הספציפי של החרדות ? מהם המאפיינים הגופניים המתלווים להתקפי החרדה ? מהם דפוסי ההתנהגות בזמנים "רגילים" בהם אין חרדות ?). גישה שכזו, המקשיבה לביטויי ההתנהגות והחרדה אצל כל אחד ואחת, מביאה לטיפול בשורש הבעייה, תפקוד נפשי רגוע ויציב יותר וריפוי טבעי ואמיתי.

ברשימה שלהלן ריכזתי כמה תרופות הומיאופתיות אופייניות לטיפול טבעי בחרדות, על מגוון הסיבוכים והתחושות שיכולים להתלוות אליה, ליד כל תרופה פירטתי את התסמינים האופייניים לה.

 

  • Acon : תרופה המתאימה להתקפי חרדה פתאומיים ועוצמתיים מאוד. בד"כ יהיו אנשים חזקים ובריאים אולם לכשיבוא התקף יחוו אותו בעוצמות סוערות מאוד, כאילו רעידת אדמה פורצת מתוכם, מרגישים כאילו כל רגע הולכים למות, זיעה קרה, דופק מהיר, סחרחורות. י

    יחפשו בזמן התקף חלון כדי לנשום אוויר, הרבה פעמים נראה הקאות ושלשולים לאחר ההתקף. מה ש"מקפיץ" אצליהם את ההתקף זה בד"כ תחושה שמשהו סוגר ומשתלט עליך: מקומות הומים אנשים, מעליות, טיסה, חרדה מהתקף לב.

  • Ars: טיפוס אשר חרד באופן כרוני ופחות עניין עם התקפי חרדה, כאן החרדה היא בעיקר חומרית קיומית: חרד שייגנבו אותו, חרד לענייני בריאות, חשש מתמיד מ"נפילה" אל מצב של חוסר אונים בלי שום דבר חומרי להאחז בו.
    כל הזמן רחש של חרדה בלתי פוסקת. התחושה הזו של חרדה בלתי פוסקת תביא אותו להליכה חוזרת ונשנית לרופאים נחשבים כדי לבדוק את מצב בריאותו, לבדוק שוב ושוב את מצב חשבונותיו, להיות עסוק כל הזמן בלסדר ולארגן את "גלגלי ההצלה" בהם יוכל להעזר לכשתגיע הסערה.
  • Arg: טיפוס דרוך מאוד, כאילו כל הזמן חי על פתחו של הר געש. מלא תסריטים לכל צרה שלא תיפול עליו. למשל מתוך פחד שיהיה אסון באולם תמיד יישב קרוב לפתחי היציאה.

    טיפוס שמקפיד על רמות ביצוע גבוהות מאוד ובהתאם גם חרד מאוד לפני כל ביצוע, למשל נואמים או זמרים אשר הופכים צרודים לפני הופעה בפני קהל, או ילדים שהם תלמידים אינטלגנטים ומצטיינים אולם לא יכולים לתפקד במהלך בחינות.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם טיפול הומאופתי בחרדות יכול לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

טיפול הומיאופתי בחרדות הינו באמצעות תרופות טבעיות בלבד, תרופות המרגיעות ומעודדות את הגוף והנפש לתהליכי ריפוי. התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש, ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

החרדות פוחתות ונשכחות.

דפוסי התנהגות כפייתית נעלמים.

התפקוד החברתי והרגשי משתפר.

הבטחון העצמי והיכולת לעמוד במשימות קופצים מדרגה.

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

במהלך השנים טיפלתי במקרים רבים של חרדות והפרעות התנהגות קשות יותר או פחות, טיפלתי בהלומי קרב, בסטודנטים ותלמידים עם חרדות מבחנים, במבוגרים עם חרדות בריאות (למשל מבוגר אשר חרדת הבריאות שלו לא איפשרה לו לבקר את אימו המאושפזת), חרדות  קהל, חרדות מנהיגה ועוד. שנים אלו אפשרו לי התבוננות והבנה ייחודית למגוון רחב של הפרעות חרדה ויכולת התאמה מדויקת של התכשיר ההומאופתי. אני בטוח שהומאופתיה יכולה לעזור גם לכם וליקירכם ומזמין אתכם ליצור עימי קשר.

אליהו

טיפול הומאופתי מוצלח בחרדות

…פתאום היתה תוקפת אותי תחושה של חרדה ובהילות גדולה, מחשבות ותסריטים שלא יכולתי לעצור ואליהם התווספו תסמינים גופניים כמו דופק גבוה, זיעה ורעדות. …הטיפול עזר מעבר לציפיות שלי, החרדות נעלמו ואיתם כל התסמינים הגופניים הנלווים, אני מרגיש היום חופשי…

מתן

טיפול מוצלח בילד עם חרדות חרקים

התקפי חרדה שהתבטאו בקפיאה במקום, חוסר אונים, רעידות בכל הגוף למשך דקות ארוכות, צרחות, בכי מר ואיבוד עשתונות כללי…אני לא אומר שכיום בני אוהב חרקים אבל יש לו את היכולת להתמודד עם התופעה בדרך מאופקת ושקולה.

נטע

טיפול מוצלח בילדה עם חרדות

יוסי רקח לביתי רמדי ווהתגובה היתה מיידית וברורה, בתוך כמה ימים ביתי הצליחה להכנס לשרותים באופן עצמאי עם בטחון והתנהלות שלא הכרנו בעבר, הפחדים נעלמו לגמרי והשגרה טובה ומבורכת, חשןב לציין שלא ניתן לביתי שום טיפול מלבד ההומאופתיה.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן