ילדך סובל מדלקות אזניים? הכאבים חוזרים ולא מרפים? המליצו על ניתוח כפתורים?

טיפול כאבי אוזניים לילדים בהומאופתיה קלאסית, טיפול טבעי בדלקות אזניים..

בלי אנטיביוטיקה, בלי אישפוזים ובלי תופעות לוואי.

כמה מילים על דלקות אזניים…

כאבי אוזניים לילדים מדלקות אזניים הינן מהבעיות הנפוצות ביותר בקרב ילדים. דלקת האזניים השכיחה ביותר הינה דלקת האוזן התיכונה (Otitis media), דלקת הנוצרת בגלל חסימה בצינורית השמע (תעלת אוסטכיוס) אשר אמורה לנקז נוזלים מחלל האוזן התחתונה אל חלל האף האחורי, צינורית השמע צרה במיוחד אצל ילדים ולכן הנטייה לדלקות חוזרות אצל ילדים. סיבה נוספת לדלקות הינה רובד חיידקי אשר עובר מתוך חלל אף-גרון דרך אותה צינורית השמע אל האוזן התיכונה (לכן על פי רוב רמזים מוקדמים לדלקת אזניים לילדים יהיו נזלת, שיעולים ו"הצפת" נוזלים מדרכי הנשימה כלפי מעלה)
מחקרים מהשנים האחרונות מאששים טענות כי דלקות אזניים ילדים ברובן חולפות מאליהן תוך מספר ימים, לכן גם הרפואה הקונבנציונאלית נוהגת על פי רוב להמנע בשלב ראשון מטיפול אנטיביוטי (מתן אנטיביוטיקה באופן אוטומטי הוכח כלא נחוץ וכיוצר עמידות מוגברת של החיידקים לטיפולי אנטיביוטיקה עתידיים), זו גישה מבורכת של מערכת הבריאות אולם עדיין אינה מטפלת בשורש הבעייה ולכן גם ברוב המקרים דלקות האזניים חוזרות ונשנות.

יש פתרון אחר. טיפול טבעי בדלקת אוזניים - יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

הגישה ההומאופתית תשאף תמיד להבין את דלקת האזניים בתוך ההקשרים הרחבים ביותר שניתן, התנהגותיים וגופניים, ומכאן לרפא. דלקת אזניים אחת אינה דומה לשנייה, כל דלקת והסימנים הייחודיים שאופיניים לה, אצל ילד אחד דלקת אזניים תהייה מלווה בהפרשות חריפות אצל האחר לא, אצל השני תפרוץ הדלקת מייד אחרי לידה של אח חדש במשפחה ואצל השלישי תאופיין בהתנהגות אפטית ואדישה. טיפול הומאופתי בדלקת אוזניים מנסה להבין את נקודות התורפה והסממנים הייחודיים לילד (גופניים ורגשיים), מרפא את שורש הבעייה ומחזק את מערכת החיסון הטבעית של הילד כך שדלקות האזניים נעלמות ולא חוזרות.

הטיפול בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

דלקות האזניים נעלמות.

מערכת החיסון מתחזקת.

נעלמים הכאבים ותופעות נילוות כמו עצבנות והפרעות שינה.

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

במשך השנים טיפלתי בסוגים רבים של דלקות אזניים, הניסיון שצברתי מאפשר לי לאבחן את מקור הבעייה ולהתאים תכשיר הומאופתי מדויק אשר יוריד את ילדכם משימוש באנטיביוטיקה ויימנע דלקות חוזרות ונשנות. אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר ולשמע איך הומאופתיה יכולה לעזור לילדכם להתחזק ולשפר את איכות חייכם.

מיכל

טיפול מוצלח בדלקות אזניים

ברצוני להמליץ להורים שביניכם על טיפול הומאופתי לדלקת אוזניים לילדים. שאני הייתי ילדה, לכל דבר נתנו לנו אנטיביוטיקה, היום אני מבינה שבמקרים רבים זה ממש מיותר. הילד שלי סבל מדלקות אוזניים לעתים תכופות, כל פעם הרופא רשם לו טיפול באנטיביוטיקה. אמנם הדלקת אוזניים עברה, אבל לא עבר הרבה זמן ועוד פעם הופיעה דלקת. יוסי היה הראשון שדיבר איתי על האפשרות של לחזק את הילד והמערכת החיסונית כך שיתגבר על הנטייה לדלקות אוזניים. אחר כך גם חוויתי  שזה אפשרי,  אפשרי במידה כזו שממש ראיתי איך הילד שלי עושה "קפיצת מדרגה" בבריאות, ערני וחיוני הרבה יותר, תיאבון מאוזן יותר ובלי דלקות אזניים בכלל.

בתור אחת שמאוד מאמינה בכוח הריפוי הטבעי של הגוף, אהבתי מאוד את הגישה שמדברת על טיפול טבעי בדלקת אוזניים. טיפול כאמצעי טבעי העוזר לגוף ולמערכת החיסונית להתגבר על המחלה, והתוצאות פנטסטיות !

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן