שיעול נבחני? ההתקפים חוזרים ונשנים? מחפשים פתרון טבעי?

טיפול טבעי בסטרידור עם הומאופתיה קלאסית

בלי תרופות,
בלי משאפים
ובלי תופעות לוואי.

הטיפול ההומאופתי בסטרידור

כמה מילים על סטרידור…

סטרידור (לרנגיטיס): התקפי שיעול נבחני שמקורו בדלקת באזור מיתרי הקול הגורמת להצרות של דרכי הנשימה. התקפי השיעול יכולים לבא ברצף ומלווים בתחושת חנק ובהלה. ע"פ רוב הסטרידור הינו ויראלי, ללא עליית חום משמעותית ולא מצריך התערבות רפואית אלא רק נוכחות והשגחה. שאיפה של אוויר קר (מכשיר אדים קרים, פתיחת חלון במזג אוויר קר) יכולה להביא להצרות מיתרי הקול והטבה בחומרת השיעול. הסטרידור נפוץ בעיקר אצל ילדים עד גיל 5 ומתפרץ לרוב בעונה הקרה ( אוקטובר-אפריל).

יש פתרון אחר. טיפול טבעי בסטרידור - יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא תופעות לוואי:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

להומאופתיה יכולות מצוינות לצורך טיפול טבעי בסטרידור, התרופות ההומאופתיות מותאמתות למאפייני הסטרידור הספציפים של כל ילד וילד (האם השיעול מוחמר בשעות מסויימות ביום? האם קיים צמא מוגבר ? האם הסטרידור מלווה בחום..). גישה שכזו, המקשיבה לביטויי המחלה אצל כל ילד וילד, מביאה לטיפול בשורש הבעייה, חיזוק של המערכת החיסונית וריפוי טבעי ואמיתי.

קיים מגוון רחב של תרופות הומאופתיות לטיפול בסטרידור, הן בהיבטים האקוטיים שלו (טפול הניתן במהלך התקף סטרידור) והן בהיבטים של מניעת ההישנות והחזרה של המחלה.
ברשימה שלהלן כמה תרופות הומיאופתיות אופייניות לצורך טיפול טבעי בסטרידור, ליד כל תרופה מופיעים התסמינים האופייניים לה:

Apis: כאשר יש נפיחות ואדמומיות בגרון, הילד מתלונן שחם לו.

Ant-t: שיעול רפוי המלווה בליחה והפרשה רבה, הילד חלש ובלי אנרגיה,

Cupr.: שיעול יבש אשר מופיע בהתקפים בלתי נשלטים, מוטב על ידי שתייה קרה.

Acon.: סטרידור שמגיע הרבה פעמים אחרי חשיפה לאוויר קר ויבש. הילד חסר מנוחה ומפוחד מאוד

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

טיפול טבעי בסטרידור בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

התקפי השיעול נפסקים

נעלמים קשיי הנשימה

השינה רצופה וללא הפרעות

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

שנים רבות אני מטפל בילדים הסובלים משיעול ומסטרידור, מילדים עם סטרידור קצר ועונתי ועד ילדים הסובלים מבעיות שיעול ודרכי נשימה באופן כרוני. שנים אלו איפשרו לי התבוננות והבנה ייחודית למגוון רחב של בעיות סטרידור ויכולת התאמה מדויקת של התכשיר ההומאופתי. אני בטוח ביכולת של ההומאופתיה לעזור גם לילדכם ומזמין אותך ליצור עימי קשר.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן