הומאופתיה קלאסית – טיפול טבעי בכאבי מחזור.

כמה מילים על כאבי מחזור…

כאבי מחזור הינם תופעה שכיחה אצל נשים במהלך גיל הפוריות, התופעה שכיחה יותר אצל נערות ונשים צעירות ועוצמתה הולכת ופוחתת בדרך כלל במהלך השנים, לעתים קרובות מורגשת ירידה משמעותית בכאבי מחזור לאחר הלידה הראשונה.
מבחינה פיזיולוגית תחושת הכאב נוצרת בגלל תנועות ההתכווצות של הרחם במהלך הווסת ועוצמת ההתכווצות של הרחם היא שמשפיעה על מידת הכאב.
כאבי המחזור ממוקדים בדרך כלל בבטן התחתונה אולם לעתים גם מקרינים למקומות אחרים כמו גב וירכיים. כאבי המחזור לא חייבים להיות רק במהלך הווסת, נשים רבות חוות כאב לפני התחלת הווסת וגם לאחריה.

יש פתרון אחר. טיפול טבעי בכאבי מחזור שהוא יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

אולם המחזור החודשי לא חייב להיות מלווה בכאבים, המחזור החודשי גם לא חייב להיות מלווה במצבי רוח נרגשים, בשכחה, בהתקפי אכילה, בתחושת גודש, בשיער שלא מסתדר ושאר תחושות של אי נוחות..

המחזור החודשי יכול להיות זמן של התחברות לקצב ולמחזוריות החיים, זמן של הקשבה ריענון והתחדשות, ככה ההומאופתיה רואה את זה, ולשם שואף הטיפול ההומאופתי. קיימות תרופות הומאופתיות רבות המיועדות לטיפול טבעי בכאבי המחזור, אמנה שתיים לדוגמא:

Sep.: טיפוס הורמונלי מאוד, הרבה "עניינים" סביב המחזור, מחזור מאוד לא סדיר, כאבים חזקים המקרינים לירכיים, דימום מאסיבי. כפועל יוצא מאי הסדירות ההורמונליות נראה גם קשיים בקליטה להריון. טיפוס "לא קל" באופן כללי אולם במיוחד בתקופת המחזור, עצבנית, אימפולסיבית, רוצה שיניחו לה לנפשה, שונאת כל מה שקשור לעבודות הבית, נגעלת מבעלה וממחשבות על סקס. מוטבת מאוד מפעילות ספורטיבית ואוהבת לרקוד.ן:

Lach: כאבים חזקים לפני תחילת הווסת אשר פוחתים מאוד עם התחלת הדימום, דימום בצבע כהה סגלגל. חשק מיני גבוה, הרבה עניין סביב מיסטיקה וכישופים, טיפוס דומיננטי, סוחף, מדברת הרבה ופחות מקשיבה לסביבתה, קנאית. מבחינה גופנית בד"כ חם לה, לא סובלת בגדים לוחצים וחונקים, תחושה שחונקים ולוחצים אותה, תחושה שמתמודדת מול כוחות חזקים ולכן מגיבה בעוצמות ולהבות גבוהות.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

הטיפול הטבעי בכאבי מחזור הינו באמצעות  תרופות הומיאופתיות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

כאבי המחזור פוחתים עד נעלמים לגמרי.

המחזור הופך סדיר יותר.

חזרה לשגרה של תפקוד רגיל במהלך ימי המחזור.

התסמונת הקדם וויסתיות (PMS) פוחתת עד נעלמת לגמרי.

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

שנים רבות אני מלווה נשים, תומך ומרפא באמצעות ההומאופתיה. מגוון המצבים בהן טיפלתי בהצלחה הוא רחב מאוד וכולל בין היתר בעיות פריון, כאבי מחזור, דלקות בשתן, תמיכה לאורך ההריון ועד תמיכה במהלך הלידה עצמה. היכולת לפעול בתוך מגוון רחב של מצבים, הנסיון ויכולת האבחון מאפשרים לי הבנה של הגורמים הרגשיים והגופניים שבשורש הבעייה, התאמה של תכשיר ההומאופתי ואיתו התחלה של תהליכי ריפוי טבעיים ועמוקים. אני בטוח ביכולתה של ההומאופתיה לעזור גם לך ומזמין אותך ליצור עימי קשר.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן