הומיאופתיה למהלך ההריון והלידה

במהלך ההריון, הלידה ואחריה, חלים שינוים רבים באופן בו חווה האישה את גופה ובתחושותיה. חלק מהשינויים מלווים בתחושה של אי נוחות, כאבים והפרעה לשיגרת החיים. הומאופתיה קלאסית, דווקא בגלל היותה רפואה עדינה המעוררת את הכוחות הטבעיים לשיפור מצב הבריאות של הגוף, הינה בחירה מצוינת להקשבה, להבנה ולטיפול בתופעות אלו. טיפול הומאופתי לנשים בהריון הינו נטול תופעות לוואי, עדין בתגובותיו ומותאם באופן אישי לכל אישה ואישה.

הטיפול הקונבנציונאלי בנשים הרות הינו לרוב טיפול נקודתי באמצעות תרופות שנועדו להקל על הבעייה אולם לא לפתור אותה, בין אם אלו משככי כאבים, תרופות סותרי חומציות, נוגדי בחילות, נוגדי עצירויות וכיו"ב.

יש פתרון אחר. יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

השליש הראשון: בחילות והקאות, רגישות יתר של חוש הטעם ועייפות.

Sep.: רוצה להיות לבד, לא סובלת אף אחד, לא בעל ולא ילדים. קשה לה עם העובדה שהיא בהריון, אמוציונאלית מאוד, מצפה שיטפלו בה מבלי שתבקש. לא סובלת את ריח האוכל, את עבודות הבית. בחילה מוחמרת מכל דבר קטן.

Puls.: לא רוצה שיעזבו אותה לבד, נוטה ליבכות בקלות, נאחזת בחברה הקרובה. חם לה, לא סובלת להיות במקומות חמים, מוטבת מאוויר פתוח, רגישות לאוכל שמן.

Ars.: קר לה, הרבה פחדים וחרדות, בחילות והקאות, חולשה , צימאון, שותה בלגימות קטנות.

השליש השני: בעיות עיכול ונטייה להרפס

Nux-v.: בעיות במערכת העיכול, הרבה גזים, עצירויות. החמרה לאחר סעודה דשנה. כל דבר אצלה צריך להיות מאורגן ופונקציונאלי אחרת תתעצבן ותתפרץ, תפגע בסביבה. מוטבת משינה ומיציאות.

Caul.: הפרשות מוגברות לקראת סוף השליש השני, הרבה פעמים מלווה עם בעיות בתיפקוד שלפוחית השתן, ארטריטיס בפרקים הקטנים, נירגשת מאוד.

השליש השלישי: כאבי גב, צרבות, בצקות וגודש

Ham.: גודש בכל הגוף, במיוחד בכלי הדם, ורידים תפוחים, טחורים. תחושה של כאב כמו מחבלה ומכה.

Rhus-t: כאבי פרקים בתחילת תנועה אשר מוקלים בהמשכה, החמרה מחשיפה לקור ומזג אוויר לח, מוטבת מאמבטיות חמות וקומפרסים חמים.

Mag-p: כאבים עצביים דוקרים, במיוחד בעצב הסכיאטי, הכאבים מוקלים מלחץ, מעיסוי ומחום. צד ימין בעייתי וכואב יותר מצד שמאל.

לידה

Cimic.: פחד במהלך הלידה, תחושה שהיא לכודה בלי יכולת לצאת. מדברת הרבה וקופצת מנושא לנושא. מאוד רגישה לרעשים במהלך הצירים. צירים לא מוסדרים.

Caul.: צירים מסודרים אך לא חזקים או להפך, צירים חזקים אולם לא מסודרים. כאבים מקרינים לשלפוחית השתן. עייפה מאוד, מתוחה ועצבנית אולם לא כועסת. תרופה טובה לנפילת מים וצירים שלא מגיעים.

Cham.: צועקת ונותנת פקודות לכל מי שנמצא לידה בחדר לידה, שום דבר לא טוב לה, תידרוש המון דברים מהסביבה אולם לכשתקבל אותם תירטון ותאמר שזה לא טוב לה, תגובות לא פרופורציונאליות לצירים.

לאחר הלידה

Bell-p: תרופה מצוינת לאחר ניתוח קיסרי, האישה אומרת שהיא מרגישה חבולה, כל מאמץ קשה ומחמיר את מצבה.

Arn.: כשהאישה עברה לידה קשה וטראומטית, מרגישה כמו לאחר הלם, לא מעונינת שיתקרבו אליה.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

טיפול הומאופתי לנשים בהריון הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

שנים רבות אני מלווה נשים, תומך ומרפא באמצעות ההומאופתיה. מגוון המצבים בהן טיפלתי בהצלחה הוא רחב מאוד וכולל בין היתר בעיות פריון, כאבי מחזור, דלקות בשתן, תמיכה לאורך ההריון ועד תמיכה במהלך הלידה עצמה. היכולת לפעול בתוך מגוון רחב של מצבים, הנסיון ויכולת האבחון מאפשרים לי הבנה של הגורמים הרגשיים והגופניים שבשורש הבעייה, התאמה של תכשיר ההומאופתי ואיתו התחלה של תהליכי ריפוי טבעיים ועמוקים. אני בטוח ביכולתה של ההומאופתיה לעזור גם לך ומזמין אותך ליצור עימי קשר.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן