הומאופתיה קלאסית – טיפול טבעי בטחורים במהלך הריון ואחרי לידה.

בלי כאבים, בלי אישפוזים ובלי תופעות לוואי!

כמה מילים על טחורים במהלך הריון ואחרי לידה

למעלה מ 20% מהנשים ההרות ייסבלו מטחורים במהלך ההריון או אחרי לידה.
טחורים בהריון, על פי רוב יופיעו אצל האשה ההרה במהלך חודשי ההריון המתקדמים (שליש אחרון), הסיבה לטחורים הינה בעומס ובמאמץ הכרוכים בנשיאת המשקל כמו גם הגודש והמלאות של כלי הדם (קראי גם על טיפול טבעי בעצירות).
זמן ומועדות נוספת להתפרצות הטחורים קיים לאחר הלידה, זאת משום המאמץ הגדול הכרוך בתהליך הלידה, העומס והלחץ על על כל שרירי רצפת האגן.

הפתרונות אותם מציעה מערכת הרפואה הקונבנצינאלית בין אם זה קשירות צריבות או ניתוחים, הינם טיפולים מקומיים הכרוכים באישפוז, התערבות כירורגית, החלמה כואבת והוצאה ניכרת של סכומי כסף .

יש פתרון אחר. יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

המירשם ההומיאופתי לטיפול בטחורים בהריון ניתן לכל מטופלת לפי אופיה ורגישותה. אולם בכדי להדגים משהו מיכולתם של התרופות מוגשת הרשימה שלהלן, סכימטית וכללית משהו, אולם מדגימה היטב את מגוון המצבים והיכולות של התרופות ההומיאופתיות…

Ham: טחורים שמדממים באופן מסיבי. תחושה של גירוד ושריפה ברקטום. בעיות ורידים, הרבה דליות. טחורים שפורצים ומוחמרים במהלך ההריון. מערכת ורידית כל כך גדושה עד שמכל פציעה קטנה מדממים באופן שוטף ומסיבי.

:Aloe. טחורים גדולים וגדושים שלוחצים ברקטום. מרגישה כאילו אשכול של ענבים יושב ברקטום. הטבה מקומפרסים קרים ומיקלחת קרה. החמרה מעצירות, ישיבה ובזמן מחזור. תחושה של חוסר נוחות וחוסר שליטה על הסוגרים, צריכה למקד את תשומת ליבה בפעולת הסוגרים כדי שתוכל לישלוט על היציאות. עצבנית לפני מתן צואה וחלשה אחר כך.

Aesc: יעילה לטיפול בטחורים חיצוניים ופנימיים. הטחורים סגולים קשים ורגישים מאוד למגע, כאב שורף. תחושה של יובש לחץ ומלאות כאילו שגוף זר נעוץ ברקטום, לעיתים התחושה היא כאילו ממש קוץ יושב ברקטום. כאב שמוקרן מהישבן מעלה לגב. הכאב מוטב בכריעה על הברכיים ומאמבטיה חמה.

Lach.: טחורים גדולים וסגולים. כאבים עזים וחזקים. הכאב מוקרן ללמעלה, כאב כאילו מכים עם פטיש קטן ברקטום. כאב שמוחמר לפני מחזור ומוטב עם תחילתו, כאב שמוחמר במהלך הריון.

Bell.: כאב פועם שמגיע לפתע. הכאב הולם עם קצב פעימות הלב. הכאב מוחמר מתנועה ומוטב כאשר שוכבת ברגליים פשוקות.

Rat.: כאב נורא לאחר יציאה, הכאב יכול להימשך כמה רגעים עד מספר שעות. כאב שורף וחותך כאילו שיש זכוכית שבורה בתוך הרקטום. נטייה לסדקים ולפיסורות.

ההסתכלות ההומאופתית הינה הוליסטית ורב-מערכתית, כלומר לוקחת בחשבון לא רק את התלונה הספציפית איתה מגיעה המטופלת (טחורים) אלא גם מאפיינים נוספים של מצבה (כמו למשל תיאבון, שינה, מצבי רוח…) ומתוך תמונה כוללת זו מתאימה תרופה ייחודית לטיפול טבעי בטחורים בהריון. זו גם הסיבה מדוע הרבה נשים המגיעות לטיפול עקב טחורים מרגישות הטבה גם בתחומים שלכאורה "לא קשורים" (כמו צרבות, תחושת כובד ושינה לא טובה, שנעלמים ומשתפרים פלאים אחרי טיפול הומאופתי).

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם טיפול טבעי בטחורים בהריון והומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית לטיפול בטחורים בהריון (ובכלל) יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

הטיפול בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

הנפיחות והלחץ של כלי הדם באזור פי הטבעת יורדים והטחורים נעלמים.

לא כואב יותר יותר ללכת לשירותים.

העיכול הופך לסדיר ובריא יותר.

תופעות אופייניות נוספות למהלך ההריון פוחתות ומתמעטות (צרבות, בחילות, הפרעות שינה…)

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

שנים רבות אני מטפל בהתפרצויות טחורים אצל נשים הרות ונשים אחרי לידה. כל שליש הריון (כמו גם הזמן שלאחר הלידה) מאופיין במועדויות ורגישיות ייחודיות העלולות להביא להתפרצות טחורים, ההבנה של מגוון הרגישויות מאפשרים לי לאבחן ולהתאים באופן מיטבי את התכשיר ההומאופתי למטופלת, ולהביא לתהליכי החלמה וריפוי תוך פרק זמן קצר. אני בטוח ביכולות של ההומאופתיה לעזור גם לך ומזמין אותך ליצור עמי קשר.

שגית

טיפול הומאופתי בטחורים אחרי לידה

אחרי פגישה אחת הותאמה לי תרופה הומאופתית. תוך ימים ספורים מיום לקיחת התרופה חל שיפור ניכר בעוצמת הכאב ואחרי שבועיים נשכח לגמרי הכאב ויכולתי לחזור לשיגרת יומי. הניתוח בוטל כמובן ואני שמחה מאוד על ההתוודעות לשיטת הטיפול ההומאופתי.

ורדה

טחורים חיצוניים מאז ההריון הראשון

יוסי כמטפל היה קשוב לכל דקויות השיחה ביננו, נראה כאילו שום דבר לא חמק מיכולת האבחנה שלו, והשקט שלו הישרה בי ביטחון לגבי המשך הטיפול. תוך כשבועיים מיום לקיחת התרופה ההומאופתית חלפו להם כאבי טחורים מהם סבלתי במשך 14 שנה…

אסנת

התפרצות טחורים לאחר לידת ואקום

ימים ספורים אחרי לקיחת הטיפול ההומאופתי הרגשתי הקלה רבה, הכאבים פחתו וההליכה לשרותים כבר לא היתה מפחידה כל-כך, כ3-4 שבועות לאחר לקיחת התרופה נעלמו כאבי הטחורים לגמרי והיום הם רק זיכרון רחוק. אני רוצה להודות ליוסי על הטיפול המסור ולהמליץ…

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן