סובל מעצירויות וכאבי בטן? הבטן נפוחה וכבדה? רוצה להסדיר את העיכול?

הומאופתיה קלאסית, טיפול טבעי בעצירות והפרעות עיכול.

בלי שינוי תפריט, בלי תרופות משלשלות ובלי תופעות לוואי.

כמה מילים על עצירות…

עצירות הינה קושי ואי סדירות בפעולת המעיים. העצירות לעתים מתאפיינת בקושי של פעולת המעיים כך שההתפנות עצמה אורכת זמן ודורשת מאמץ ניכר, או כאשר פעולת המעיים נעשית במרווחי זמן גדולים ולא סדירים. עצירות יכולה להיות "אקוטית" למשל בעקבות שינוי הרגלי תזונה, טיול או זעזוע נפשי, אך עצירות יכולה להיות גם כרונית, ולהתאפיין בשנים רבות של סבל, אי-נוחות וקשיים בהתפנות. תזונה נכונה ומאוזנת (הקפדה על אכילת סיבים תזונתיים, פירות, ירקות ושתייה) כמו גם הקפדה על התעמלות גופנית יש בהם כדי לעזור לאנשים אשר סובלים מעצירויות, אבל לא רק…

יש פתרון אחר. טיפול טבעי בעצירות שהוא יעיל, אפקטיבי, ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

בין אם אתם סובלים מעצירות כרונית וממושכת ובין אם אתם סובלים מהתקפי עצירות מידי פעם, טיפול טבעי בעצירות יכול לשנות את איכות חייכם ולפתור אתכם לתמיד מכל תחושת כובד ואי-נעימות. קיימות מגוון תרופות הומאופתיות לצורך טיפול בעצירות.

התרופות הינן על בסיס טבעי, ללא תופעות לוואי ומסדירות את פעולת העיכול תוך פרק זמן קצר.
ברשימה שלהלן ריכזתי כמה תרופות הומיאופתיות אופייניות לעצירויות, על מגוון הסיבוכים והתחושות שיכולים להתלוות אליה, ליד כל תרופה פירטתי את התסמינים האופייניים לה.

Op.: עצירות אשר נובעת מחוסר תנועה (פריסטלטיקה) במערכת העיכול, כאילו שמערכת העיכול רדומה ולא מייצרת צורך סדיר ביציאה. עצירות אשר יכולה להימשך ימים ארוכים ואפילו שבועות. יובש של הממבראנות הריריות (בעיקר השפתיים), תחושה שלעיתים העיכול נעשה בכיוון ההפוך (כלפי מעלה) גורמת ללחץ בחזה.
גם האדם עצמו יש בו משהו "רדום" ואפטי, חסר רגישות לכאב ולסביבה.

Nux-v.: עצירות לוחצת עם צורך תכוף בהתפנות אולם כשהולך לשירותים לא מסוגל להתרוקן, או שמתרוקן חלקית ומרגיש עדיין תחושת מלאות. הצורך התכוף בהתפנות והמאמץ להתרוקן גורמים לטחורים. בעיות של חוסר שינה , חסר מנוחה ועצבני.

Plat.: כאשר אחרי מאמץ רציני וממושך להתרוקן יוצאת צואה בכמויות קטנות, רעידות בכל הגוף אחרי מאמץ ההתרוקנות, תחושה של חולשה בבטן קור וצמרמורות. תרופה מצוינת ל"עצירות של מטיילים".

Bry.: צואה יבשה קשה וגדולה, צימאון לכמויות גדולות של מים בגלל היובש, עצירויות שמוחמרות בקיץ. נטייה לפתח דלקות מפרקים.

Alum.: צורך בהתרוקנות אשר מגיעה אחת לכמה ימים לאחר התמלאות. נידרש מאמץ קשה להתפנות אפילו אם הצואה רכה, תחושה כאילו פי הטבעת "רדום", קושי בעיקול של תפוחי אדמה, הצואה קשה יבשה וחיוורת.

Calc-c.: תרופה מצוינת לעצירות אצל ילדים. צואה שיוצאת בהתחלה קשה ובסוף רכה. תשוקה לאכילת ביצים.

Mag-m.: תרופה מצוינת לעצירות שמופיעה אצל ילדים במהלך השינון שלהם. צואה שיוצאת דומה לגללי כבשים.

Kali-c.: תרופה מצוינת לעצירות אצל נשים בהריון. תחושה כאילו אינה חזקה מספיק כדי לעמוד במאמץ ההתרוקנות, לכן מרגישה לחוצה ונרגשת כאשר יודעת שצריכה להתרוקן. כאבי בטן, הרבה גזים. כאבים שיורדים מהגב ודרך הישבן לירכיים.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופת טיפול טבעי בעצירות, מבחינה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

טיפול טבעי בעצירות באמצעות הומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

מערכת העיכול חוזרת לפעולה סדירה

התיאבון הופך להיות מאוזן יותר

נעלמים תחושות הכובד והנפיחות.

שיפור בתופעות נילוות לעצירות כמו צרבות וטחורים

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

שנים רבות אני מלווה מטופלים אשר סבלו מעצירויות והפרעות עיכול, החל מטיפול בעצירויות קלות יחסית (למשל בעקבות שינוי תזונתי, או נסיעה לחו"ל) ועד עצירויות והפרעות עיכול כרוניות. זהו ניסיון יקר המאפשר לי איבחון של מרכז הבעייה והתאמת תכשיר הומאופתי ייחודי לכל מטופל. אני בטוח ביכולתה של ההומאופתיה לעזור גם לך ומזמין אותך ליצור קשר.

יאיר

טיפול מוצלח בעצירות כרונית

קרוב לשנה סבלתי מבעיות של עצירות, כולם יודעים במה מדובר. מבחינתי זו הייתה בעיה של אי נוחות אך במהרה למדתי שעצירות היא בעיה רפואית הגורמת להרעלה. לא הייתי מודע לכך שבעיות מהן סבלתי במקביל היו בעצם תוצאה של העצירות. שמעתי על הרבה אפשרויות טיפול והמלצות ולבסוף החלטתי להגיע ליוסי.

אחרי הפגישה הותאמה והוזמנה עבורי פורמולה הומאופתית, השתמשתי בהתאם להנחיות, ומבחינתי היה מדהים לראות איך תוך פרק זמן קצר היה שיפור גדול עד שהעצירות חלפה לגמרי.

אהבתי את הגישה הטיפולית של יוסי, את הסבלנות והההדרכה שלו ומעבר לכל התוצאות מדברות בפני עצמן.

תודה

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן