הומיאופתיה - הפתרון הטבעי לטיפול בדלקות בדרכי השתן

כמה מילים על דלקות בדרכי השתן וטיפול הומיאופתי בדלקות בדרכי השתן

דלקות חוזרות בדרכי השתן  (Urinary Tract Infections, UTIs) מקורן בזיהום חיידקי הפולש למערכת השתן. ע"פ רוב האזור הנגוע יהיה שלפוחית השתן ציסטיטיס  (Cystitis) אולם ישנן גם דלקות שתן בהן האזור הנגוע הוא השופכה אורתריטיס (Urethritis), וישנן גם דלקות שתן בהן האזור הנגוע הוא הכליה (פיאלונפריטי Pyelonephritis)  .

טיפול הומיאופתי טבעי בדלקות בדרכי השתן

דלקות בדרכי השתן הן כאמור תופעה נפוצה ומהמקרים היותר מטופלים בקליניקה, הדלקות יכולות להופיע גם אצל גברים אולם נפוצות הרבה יותר אצל נשים, בעיקר בשל המבנה האנטומי והפיזיולוגיה השונה (השופכה קצרה יותר אצל הנשים ולכן מעבר של חיידקים מפי הטבעת אל שלפוחית השתן הוא מהיר ואפשרי יותר, גם המנופאוזה אצל נשים מביאה לשינוי ברירית הנרתיק ומאפשרת חדירה של חיידקים).

תסמינים של דלקות בדרכי השתן:

תכיפות במתן שתן

כאב וצריבה בעת מתן שתן

תחושה שאין התרוקנות מלאה ונשאר שתן שקשה להוציא

איכות שתן "מוזרה" (ריח רע, עכירות, דם בשתן)

יש פתרון אחר. טיפול טבעי בדלקות בדרכי השתן - יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

להומיאופתיה יש יכולות נהדרות לעזור בבעיות של דלקות בדרכי השתן. ברשימה שלהלן ריכזתי כמה תרופות הומיאופתיות אופייניות של טיפול טבעי בדלקות בדרכי השתן –  על מגוון הסיבוכים והתחושות שיכולים להתלוות אליה, ליד כל תרופה פירטתי את התסמינים האופייניים לה.

Cantharis vesicatoria: המאפיין העיקרי של התרופה הוא עוצמת הכאב שהיא חווה, כאב כ"כ אינטנסיבי וחזק שמביא אותה לצרוח, להתרוצץ חסרת אונים, "להשתגע" מכאב. תחושת צריבה חזקה במיוחד בעת מתן שתן, "כל טיפה מרגישה לי כמו חומצה".  כאבים כאילו השתן חומצתי ועובר על פני פצע פתוח ושורף. כל מתן שתן הוא עינוי בשבילה. תכיפות גבוהה ללכת להשתין אולם כל מה שיוצא זה טיפות בודדות, תחושת התכיפות יכולה לחזור ממש כל כמה דקות. הכאב מוטב מקירור האיזור הכואב ומריקון מלא של שלפוחית השתן. אנשים תזזיתיים, עסוקים, כאילו כל הזמן צריך "לכבות שריפות", מיניות חזקה מאוד.

Puls: תרופה לדלקות בדרכי השתן המאופיינת בדחף פתאומי להשתנה ומבלי יכולת להתאפק,  אם לא תוכל להתפנות מיידית הכאב ייגבר ויתעצם במהירות.  חשש מבריחת שתן, ממש צריכה להתרכז ולהתאמץ כדי שלא ידלוף. כאב חד שמגיע הרבה פעמים דווקא אחרי השתנה. באופן כללי כאבים שמגיעים בהפתעה, בעוצמות משתנות ובאופן לא צפוי. תרופה "נשית" והורמונלית מאוד, הרבה פעמים נראה החמרה בכאב לפני המחזור.

Sarsaparilla: תרופה לדלקות בדרכי השתן המאופיינת בכמויות רבות של שתן, וכאב שמגיע בעיקר בסוף ההשתנה, כאב צורב ממש עם הטיפות האחרונות. תחושת קור וצמרמורת באיזור השלפוחית במהלך ההשתנה. קושי במתן שתן, צריכה לעמוד כדי להשתחרר ולאפשר זרימה של שתן החוצה.

Belladonna: דלקות פתאומיות הבאות בעוצמה ומלוות לרוב בחום גבוה. דחף פתאומי וחזק ללכת להשתין. כאב שמוחמר מתנועה, מנענוע, משיעול. תחושה שהשתן חם. ייתכן שתן דמי עם קרישי דם בתוכו

Berberis: כאבים דוקרים שמקרינים מהכליות לאורך היקף כלי השתן דרך השלפוחית ועד המפשעה. תחושה של "כאבים יורים" למעלה ומטה ובהיקף כלי מערכת השתן. כאב שמוחמר מתנועה, מרכינה קדימה, ממחזור. לרוב החמרה בצד שמאל (כליה שמאלית). שתן כהה וסמיך, נטייה למשקעים אדמדמים בשתן.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

הטיפול בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

דלקות השתן פוחתות ונעלמות

הכאבים והזיהומים בדרכי השתן נעלמים

התחזקות מערכת החיסון ושיפור באיכות החיים

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

במהלך השנים טיפלתי במקרים רבים של דלקות בדרכי השתן, בין אם זו התפרצות אקוטית של דלקת ובין אם זה מצב כרוני של דלקות חוזרות ונשנות, בין אם זו דלקת בשלפוחית עצמה (רוב הדלקות) ובין אם הדלקת באיברים אחרים של מערכת השתן (שופכה, כליות), ועל פני טווח רחב מאוד של גילאים. זהו ניסיון חשוב להבנת מגוון הביטויים הקליניים של דלקות בדרכי השתן והתרופות ההומיאופתיות המתאימות להן. ניסיון המאפשר לי התאמה מיטבית של התכשיר ההומיאופתי והשגת ריפוי תוך פרק זמן קצר יחסית.

יעלה

טיפול הומאופתי מוצלח בדלקות בדרכי השתן

לצערי דלקות בדרכי השתן ליוו אותי במשך שנים, זה היה פשוט חלק ממני, הכאבים, הצריבות, התכיפות, חוסר הנוחות… וכל ניסיונות הטיפול שחוויתי, הקונבנציונאלים והלא קונבנציונאלים… וניסיתי הכל, ניסיתי שינוי תזונתי, ושטיפות, והקפדות וטיפים שקיבלתי, ולצערי הרב שום דבר לא ממש ממש עזר לי.

ואני עדיין מתרגשת שאני כותבת ונזכרת,  איך טיפול הומיאופתי קצר אצל יוסי תגורי פשוט העביר את הכל כלא היה, אין יותר דלקות בכלל ! אין כאבים, אין צריבות, זה שיפור נפלא באיכות החיים. אל תוותרו לעצמיכן, לכו ונסו.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן