הומאופתיה קלאסית – הדרך הטבעית לטיפול בבעיות פוריות.

כמה מילים על בעיות פוריות…

עקרות או אי-פריון הינה תופעה שתפוצתה נמצאת בעלייה מתמדת בעולם המערבי, מותר להניח שאורח החיים המערבי על שלל התערבויותיו במהלך החיים הטבעי (גלולות, הורמונים, הריונות בגילאים מאוחרים..) בהחלט תורם להתרחבות התופעה.
קיימים גורמים שונים אשר יכולים להיות אחראים לעקרות אצל אשה, תהליך הביוץ, רירית הרחם, זיהומים ודלקות ואף המבנה האנטומי של המערכת המינית של האשה. בהתאם לאבחנה מציע הרפואה הקונבנציונאלית פתרונות מגוונים, אשר רובם כרוכים בהתערבות חיצונית מלאכותית ובפגישות ומעקבים רבים ועמוסים.

יש פתרון אחר. יעיל, אפקטיבי, טיפול טבעי בבעיות פוריות שאינו כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

ההסתכלות ההומאופתית על בעיית העקרות תנסה תמיד להבין את הבעייה בהקשרים רחבים יותר מאילו הפיזיולוגיים-אנטומיים בלבד, ההסתכלות ההומאופתית תנסה לראות למשל איך בעיית העקרות יכולה להיות "מובנת" על רקע אורחות חייה של המטופלת, איך בעצם העקרות משתלבת ו"עושה הגיון" בתוך תמונת חיים אשר בתוכה גורמים רבים נוספים, למשל אופי מערכות היחסים, החששות והציפיות, תיאבון ותזונה, תיפקודן של מערכות גוף נוספות ועוד.

תהליך הריפוי ההומאופתי הינו טבעי, אינו כרוך בתופעות לוואי, ואינו תלוי בלקיחה יומיומית וקבועה של תרופות.
קיימות תרופות הומאופתיות רבות לצורך טיפול טבעי בבעיות פוריות, כל תרופה הומאופתית מאופיינת הן ע"י תסמינים של גוף והן ע"י תסמינים של נפש. אסקור בקצרה כמה מהן:
Nat-m: הרבה כאבים ברחם ודלקות ברירית הרחם, תחושת חולשה ועייפות, מחזור לא סדיר, ותחושת חום במהלך הווסת.
באופיה אינה טיפוס חברותי ופתוח במיוחד, כשעצוב לה תעדיף להיות לבד מאשר לחפש מישהו להתנחם איתו. סגירות זו אינה מאפשר לה להתחבר ולהפתח ליחסי מין טובים ומלאים, סובלת מרגישות וגינלית גדולה ויובש נרתיקי.

:Bor. בעיות עקרות שמקורן בחוסר קליטה של הביצית על רירית הרחם. כאבי התכווצות דמויי צירים במהלך הווסת, גירודים ובעיות עוריות באברי המין. הסטוריה של בעיות במערכות הריריות (אפטות בפה).
טיפוס עם הרבה חרדה רגישות ועצבנות, נרעדת ומופרעת מכל רעש קטן, לא יכולה להתרכז לאורך זמן. פחדים מתנועות יורדות מטה (למשל פחד מירידה במדרגות).
Con.: בעיות פריון שלעתים תכופות מקורן בניוון של השחלות. סובלת מגודש וכאבים בשדיים לפני המחזור.
טיפוס מעשי עם רגליים על הקרקע, דאגה ותשומת לב רבה לצד ה"חומרי" של החיים, חשק מיני נמוך עד לא קיים בכלל, כהות חושים, זיכרון חלש.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם טיפול טבעי בבעיות פוריות באמצעות הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

טיפול טבעי בבעיות פוריות באמצעות הומאופתיה קלאסית הינו בשימוש בתרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

המערכת ההורמונלית מתאזנת

סיכויי הפוריות באופן טבעי מתגברים

האנרגיה הכללית ומערכת החיסון מתחזקות

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

שנים רבות אני מלווה נשים, תומך ומרפא באמצעות ההומאופתיה. מגוון המצבים בהן טיפלתי בהצלחה הוא רחב מאוד וכולל בין היתר בעיות פריון, כאבי מחזור, דלקות בשתן, תמיכה לאורך ההריון ועד תמיכה במהלך הלידה עצמה. היכולת לפעול בתוך מגוון רחב של מצבים, הנסיון ויכולת האבחון מאפשרים לי הבנה של הגורמים הרגשיים והגופניים שבשורש הבעייה, התאמה של תכשיר ההומאופתי ואיתו התחלה של תהליכי ריפוי טבעיים ועמוקים. אני בטוח ביכולתה של ההומאופתיה לעזור גם לך ומזמין אותך ליצור עימי קשר.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן