הומיאופתיה - הפתרון הטבעי לטיפול באסטמה (קצרת)

כמה מילים על אסטמה וטיפול הומאופתי באסטמה

אסטמה היא מחלה נשימתית כרונית, בה כתגובה לגורם מסויים פורצת תגובה דלקתית המקשה על דרכי הנשימה. בהתקף אסטמה מוצרים דרכי הנשימה (הסמפונות) עד כדי קושי ממשי בנשימה, ובמקרי קיצון עד כדי סכנת מוות.

טיפול טבעי באסטמה

אסטמה היא אמנם מחלה כרונית אולם לרוב מאופיינת בתקופות ארוכות של הפוגות ושקט יחסי, מופעי המחלה מתפרצים לרוב על רקעים של אלרגיה מסויימת (פריחה, אבק, עשן, זיהום אוויר…) , על רקע של מאמץ גופני המצריך מאמץ נשימתי, או על רקע של הידבקות במחלה מסויימת המעודדת התפרצות של אסטמה (הרבה חולי אסטמה שנדבקו בקורונה למשל חוו התפרצויות והחמרה של אסטמה על הרקע הזה).

טיפול הומאופתי באסטמה

הטיפול הקונבנציונאלי באסטמה יהיה בעיקרו טיפול שמיועד למצבים בהם המחלה מתפרצת, ויהיה מבוסס בד"כ על שימוש במשאפים. המשאפים ע"פ רוב יכילו סטרואידים (כדי להפחית את התגובה הדלקתית) וחומרים מרחיבי סימפונות. מעבר לכך ככל שבדיקה אלרגולוגית גילתה גורמים ברורים להתפרצות אז ייתכן ותינתנה תרופות למניעת אלרגיה.

יש פתרון אחר. טיפול טבעי באסטמה- יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא תופעות לוואי:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

להומיאופתיה יש יכולות נהדרות לעזור בבעיות של אסטמה. ברשימה שלהלן ריכזתי כמה תרופות הומיאופתיות אופייניות של טיפול טבעי באסטמה- טיפול טבעי בקצרת, על מגוון הסיבוכים והתחושות שיכולים להתלוות אליה, ליד כל תרופה פירטתי את התסמינים האופייניים לה.

Ant-tart: תרופה הומיאופתית מצויינת לאסטמה כשבהיסטוריה קיימת נטייה להדבקויות במחלות חום ונשימה.  רעש של רשרוש שעולה מהחזה בזמן נשימה. הפתלוגיה כאן לרוב תהיה מרוכזת בדרכי הנשימה התחתונות.

מותשים ואין להם כח להעלות ולכייח ליחה החוצה.

הרעה משכיבה, חש צורך לרכון קדימה ולשבת כדי להקל על הנשימה,  החמרה בשעות הערב והלילה.

זיעה קרה, גפיים קרות.

Ipec:  אסטמה המאופיינת בהרבה התקפי שיעול ספזמטיים שלרוב בסופם בחילה ונטייה להקיא. הרבה "צפצופים" במהלך השיעול והנשימה. הרבה ליחה כלואה בחזה שמרגישים שאין להם יכולת להעלות החוצה.

 

Cuprum: התקפי אסטמה עוצמתיים  ו"אלימים" שהרבה פעמים  יגמרו בקוצר נשימה קשה ותחושת מחנק. החמרה בהתקפים סביב השעה 3 לפנות בוקר.

עצמת ההתקפים כ"כ מתישה עד שלא מסוגל לדבר או לבלוע כמה טיפות של מים.

אסטמה עם הרבה "רעשים": רעשים במהלך בליעה, שיעול עם צליל "מקרקש", נשימה רועשת.

 שתייה של מים קרים לרוב תיטיב על הנשימה.

שפתיים קרות.

 

Arsenic: אסטמה שמלווה בחרדה גדולה וחוסר שקט, החמרה סביב שעות הלילה המאוחרות.

חוסר מנוחה, נכנס ויוצא מהמיטה. הרבה מאוד ליחה.

החמרה ממצב שכיבה והטבה במצב זקוף, מוטב משתיה של משקה חם.

דופק חלש.

ריח רע מהפה.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

הטיפול בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

התקפי האסטמה פוחתים ונעלמים

הרגישות האלרגנית פוחתת ונעלמת

המערכת החיסונית מתחזקת 

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

במהלך השנים טיפלתי במקרים רבים של אסטמה, החל מ"אסטמת ילדים" בגילאים רכים יחסית ועד אסטמות כרוניות ומורכבות בגילאים מתקדמים יותר. ראיתי מקרים רבים של אסטמה על רקע אלרגני כמו גם אסטמה על רקע של כשל תפקודי של מערכת הנשימה. כל אסטמה עם המורכבות וההבנה הנדרשת אליה, כל מטופל עם הרגישויות והמאפיינים הפרטניים שלו. הניסיון הרב שלי כמו גם היכולת להקשיב ולהבין את הדקויות והאפיונים הייחודיים של כל מטופל מאפשרים לי להגיע לדיוק טיפולי, לתוצאות טובות ולריפוי אמיתי וממושך. אני בטוח ביכולתה של ההומיאופתיה לעזור במצבי אסטמה ומזמין אתכם ליצור עימי קשר.

עומר

טיפול הומאופתי מוצלח באסטמה

בני עומר סבל מאסטמה מגיל צעיר מאוד, האסטמה הייתה בעיקרה על רקע של מאמץ גופני, וזה מנע ממנו ילדות פעילה ומלאה. עומר לא יכול היה להשתתף בשיעורי ספורט ובחלק ניכר מהפעילויות והחוגים. כמו-כן הייתה רגישות אלרגית שבאה לידי ביטוי בעיקר בחדשי האביב, קשיי נשימה, גירודים, דימוע ולפעמים גם תופעות עוריות.

לאורך השנים ניסינו מגוון רחב של סוגי טיפולים, חלקם היו אפקטיביים לפרק זמן, אולם כמעט ולאורך כל רצף השנים נזקקנו למשאפים.

לשמחתי הרבה בדרך די מקרית התוודענו לאפשרות של טיפול הומיאופתי ואל הקליניקה של יוסי. הטיפולים הראו הקלה ראשונית כבר אחרי שבועיים-שלושה, השיפור ההתחלתי היה מהיר וברור לגמרי. בהמשך בצורה הדרגתית לאורך 3 חדשים לערך הגענו למצב בו האסטמה נעלמה לגמרי, עומר יכול היה להשתתף בפעילויות הדורשות מאמץ גופני ולהסתובב ללא משאפים.

היום כשנה אחרי תום הטיפול אין זכר לאסטמה וגם הרגישות האלרגנית לחדשי האביב כבר לא קיימת. רוצו.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן