הומיאופתיה - הפתרון הטבעי לטיפול בפיברומיאלגיה

כמה מילים על פיברומיאלגיה…

פיברומיאלגיה הינה תסמונת שביטוייה העיקרי הם כאבים וחולשה כללית. הכאבים לרוב הם כאבי שרירים ורקמות החיבור (מכאן גם שמה: פיברה – סיבים, מיאו – שריר ואלגו – כאב). התסמינים הבולטים יהיו: תחושת כאב כללית (כאבים סימטריים על פי רוב), רגישות לנגיעה ולחץ באזורי הכאב, בעיות שינה, נוקשות בוקר, קימה ו"הנעה" בבוקר לרוב מאוד קשה ואיטית. הרוב המכריע של הסובלים מהתסמונת הן נשים (כ 95%).

 

בביטויים היותר קשים וכרוניים של הפיברומיאלגיה ייגרם קושי משמעותי בתפקוד היומיומי: חוסר יכולת לאסוף את עצמי מחוץ למיטה, עייפות, ערפול, גלי כאב לאורך היום וקושי בריכוז וסיום משימות.

 

הפיברומיאלגיה לא מאובחנת על פי בדיקות ונתונים פיזיולוגיים אלא בהתאם לתסמינים עליהם מדווח המטופל. מתוך שאין מאפיינים פיזיולוגיים ברורים בהתאם גם התרופות הקונבנציונאליות הינן תרופות שמכוונות לטפל יותר בסימפטומים ולא בסיבות הפיזיולוגיות (שכאמור אינן ברורות), לכן רוב התרופות שיינתנו הינן תרופות לשיכוך כאב, כדורי שינה, נוגדי דכאון, ותרופות לטיפול בקשב וריכוז. חלק ניכר מהתרופות הינן בעלות תופעות לוואי בולטות ולכן נלקחות לזמן מוגבל.

יש פתרון אחר. טיפול טבעי בפיברומיאלגיה- יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

היכולת של ההומיאופתיה קלאסית לתמוך ולרפא דווקא באותן הפרעות אשר הרקע והסיבות הפיזיולוגיות שלהן מעורפלות ולא ברורות הינה טובה במיוחד. בראייה הומיאופתית לא ניתן להפריד את הביטויים הקליניים של הפיברומיאלגייה מהרקע הרגשי והנפשי של המטופל, לכן חלק ניכר מהאבחון ההומיאופתי יכוון להבנת הרקע הרגשי. בראייה הומיאופתית למשל לא ניתן להזניח את ההבנה שהפיברומיאלגיה החלה במקביל לתקופת מתח כלכלי, או בעיות בזוגיות או אולי חרדות בריאותיות, כל רקע רגשי שכזה שנחשף יעזור לנו לדייק ולכוון לתרופה הומיאופתית מתאימה ומדוייקת יותר. כמובן שלא תמיד נראה "ארוע" רגשי מסוים אשר ניתן לקשור אותו לפיברומיאלגייה אולם עדיין הבנת המצב הנפשי באופן כללי, כמו גם ירידה לדקויות של המאפיינים הגופניים (אופי ומיקום הכאב, זמני החמרה, צדדים דומיננטיים מול סימטרייה…) הינם חשובים להבנת המטופל והתאמת התרופה. טיפול שכזה, טיפול אשר איננו מתעלם מההשלכות הרגשיות יחד עם ירידה לדקויות של התסמינים הגופניים בכוחו להביא לריפוי אמיתי, עמוק וממושך.

הטיפול בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

הכאבים פוחתים עד שנעלמים

תופעות הרקע של הפיברו (בעיות שינה, יכולות ריכוז, עירפול…) פוחתות ונעלמות

תחושה של חיוניות ויכולת גופנית ומנטלית טובה

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

במהלך השנים טיפלתי בנשים רבות הסובלות מפיברומיאלגיה. כל אישה מביאה לקליניקה את הרקע הפרטי שלה לפיברומיאלגיה, מה קדם להתפרצות,  כמו גם מאפיינים פרטניים של סוגי כאב וחוויות רגשיות.

הניסיון הרחב שלי, ההתוודעות למגוון גדול של רגישויות היכולות לגרום לפיברומיאלגיה, יחד עם ירידה לדקויות של מאפייני כאב (מיקום הכאב, זמני החמרות, השפעת מזג האוויר, איכות שינה…) וההבנה שלהם, מאפשרים לי יכולת אבחון והתאמה מיטבית של התכשיר ההומאופתי המתאים לכל מטופל ומטופלת, ולווי ותמיכה לאורך זמן עד לריפוי המלא.

אני בטוח שהומאופתיה יכולה לעזור גם לך ומזמין אותך ליצור קשר

איה

טיפול הומאופתי מוצלח בפיברומיאלגיה

איה , אישה בת 46 הגיעה לקליניקה עם תלונות של כאבים ממושכים: כאבי שרירים, עייפות כרונית, יכולת תפקוד שהולכת ומתדרדרת עד כדי מצב של אובדן ימי עבודה רבים. הכאבים נמשכים כבר שלוש שנים וכשאיה מגיעה אלי לקליניקה היא כבר מטופלת במשככי כאבים רבים, בנוסף היא מדווחת על בעיות קשות בהירדמות, עד כדי חוסר ברירה אלא להשתמש מידי כמה לילות בכדורי שינה. התחלנו בתהליך של טיפול הומיאופתי, התאמתי לאיה תכשיר המיועד לטפל בתסמינים שלה. ומאז בהדרגתיות, ולמשך מספר חודשים חווינו שיפור הדרגתי אבל ברור בעצמת הכאב, בתכיפות שלו כמו גם שיפור ביכולת ההירדמות ובאפשרות להתעורר רעננה ומוכנה לתחילת היום. כשנה לאחר הטיפול איה כבר הפסיקה לגמרי עם משככי הכאב (כדורי השינה הופסקו עוד בשלב מוקדם יותר) וחזרה לתפקוד מלא, בריא ומאוזן.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן