הפרקים כואבים ונפוחים? מתקשים בתנועה? מחפשים פתרון טבעי?

הומאופתיה קלאסית, טיפול טבעי בדלקות מפרקים

בלי תרופות, בלי כאב ובלי תופעות לוואי... טיפול טבעי בדלקות מפרקים.

כמה מילים על בעיות מפרקים…

בעיות מיפרקים הינו מונח מקיף הבא לציין סוגים שונים של בעיות במיפרקי הגוף. הבעיות מתבטאות על פי רוב בנפיחות במיפרקים, בעיות בתנועה וכאבים. דלקות הפרקים יכולות להגרם על רקע ניווני (שחיקת סחוס לאורך השנים הפוגעת במפרק עצמו) או על רקע דלקתי (זיהום החודר למפרק וגורם להתפתחות מהלך דלקתי).
הטיפולים הקונבנציונאלים הינם בהתאם לגורם המחלה ועל פי רוב יהיה תרופות נוגדות דלקת, סטרואידים ותרופות נוספות המדכאות את המערכת החיסונית.

יש פתרון אחר. טיפול טבעי בדלקות מפרקים שהוא יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

קיימות תרופות הומאופתיות רבות המתאימות לצורך טיפול טבעי בדלקות מפרקים, ההתאמה של התרופה ההומאופתית נעשית מתוך ראייה רב מערכתית הבוחנת את דלקת הפרקים בכל הקשר שניתן: השפעת מזג האוויר (קור, חום, לחות…), השפעת התזונה, סוגי התנועות המחמירים או המיטיבים (האם הכאב חזק בתחילת תנועה ומוקל בהמשכה, האם צד אחד של הגוף דומיננטי יותר…)

הבנת הזיקה בין דלקות הפרקים למערכות גוף אחרות כמו גם השפעות גורמים רגשיים על התפרצויות הדלקות (האם ניתן לזהות ארוע רגשי שבסמוך לו החלה הדלקת..) מאפשרת התאמת תרופה מדויקת, הקלה ניכרת בכאבים ויכולת תנועה טובה ומשוחררת.
ברשימה שלהלן ריכזתי כמה תרופות הומיאופתיות אשר מתאימות לטיפול בבעיות מיפרקים וליד כל תרופה המאפיינים המתאימים לה.

.colch המיפרקים נפוחים, אדומים ורגישים באופן קיצוני למגע. המיפרקים המודלקים הינם בד"כ אלו הקטנים ולעיתים תכופות הכאב נודד בינהם. כל כך רגיש לכאבים עד שמפחד וחושש שייתקרבו וייגעו בו, הכאבים מוחמרים אפילו מתנועה קלה. חולשה כללית ותשישות. החמרה משינויי מזג האוויר וממקומות קרים ולחים. מערכות הגוף הבעייתיות אצלו הן מערכת העיכול והמיפרקים, הרבה פעמים בעיות עיכול (תחושת נפיחות בבטן) אשר לסירוגין מיתחלפות עם דלקות מיפרקים.
אדם רגיש בצורה קיצונית לכל גירוי חיצוני, כל דבר מפריע לו, חוש ריח רגיש במיוחד, יכול לקבל בחילה ולהקיא מריחות שאיש לא היה מריח אותם. הרגישות הינה גם נפשית לכל מה שקורה סביבו, לעולם דעתו אינה נחה ומסופקת ממה שקורה, תמיד יש לו טענות ורטינות, לא מתוך כוונות זדון אלא פשוט משום שרגיש יותר מאחרים לכל גירוי, פיזי או נפשי.

Acon. התרופה יעילה בהתקפים חריפים של פודגרה (gout- סוג של דלקת מיפרקים אשר נובעת מבעיה בחילוף החומרים). הכאבים הן כאילו שהגוף חבול, כאילו שקיבל מכה. כאבים עזים ואלימים, תחושה של פחד עז, כאילו עומד למות מההתקף. תחושה שהאיברים הכואבים כאילו נעשו גדולים יותר. רגישות למזג אוויר קר ויבש, רוח קרה ויבשה יכולה לעורר אצלו התקף כאבים. הכל אצלו בא פיתאומי וסוער וכך גם חולף.

Led. התרופה יעילה בדלקות מיפרקים בהם הכאבים דוקרים ומוחמרים מתנועה. החמרה גם ממגע ומחום, חום המיטה וכיסוי בשמיכה יחמירו עם הכאבים. הפרקים קרים ואדישים למגע, על אף שהפרקים קרים הם מוטבים מקור ומוחמרים מחום. רוצה לשים את האיבר הכואב בתוך מי קרח. הכאבים כמו נעים מעלה בגוף, לעתים קרובות התחושה שהכאבים מתחילים מהבוהן ועולים למעלה.

Rhus-t. דלקות מיפרקים עם כאבים אשר מוחמרים במנוחה ובתחילת תנועה, הכאבים מוקלים בהמשך התנועה. התחושה במיפרקים היא של קשיחות, לכן יהיה בתנועה מתמדת כדי להימנע ממנוחה אשר תחזיר את הקשיחות והכאב במיפרקים. כל הזמן ימצא משהו להיתעסק איתו, ייברח ממנוחה. מוחמר ממזג אוויר קר ולח ומוטב במזג אוויר חם ויבש, אמבטיה חמה מקלה את הכאבים. בד"כ נראה גם הרבה בעיות עור (פריחה של שלפוחיות, הרפס..) אשר מיתחלפות לסירוגין בבעיות מיפרקים.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

הטיפול בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

הרגישות והכאב במפרקים פוחתים עד נעלמים

האדמומיות והנפיחות פוחתות עד נעלמות

יכולת התנועה הופכת טובה ומשוחררת

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

במהלך השנים טיפלתי במטופלים רבים שסבלו מדלקות פרקים, בדרגות חומרה קלות עד קשות. תהליך ההחלמה מדלקות פרקים לא קורה בין לילה (בד"כ דרושים שבועות ספורים עד לתחילתו של השינוי), אולם מרגש לראות איך לאורך חדשים של טיפול מטופלים אשר כל תנועה היתה כרוכה אצליהם בכאב ובסבל מסוגלים להתנועע ולחזור לפעילות עצמאית ומשוחררת. אני בטוח ביכולתה של ההומאופתיה לעזור גם לכם ומזמין אתכם ליצור קשר.

אלברט

טיפול הומאופתי מוצלח בכאבי פרקים

בשנים האחרונות אני סובל מבעיות של כאבי פרקים, ההבחנה הרפואית של הרופאים אשר טיפלו בי דיברה על משקעי חומצה אורית במפרקים. הכאבים מציקים לי מאוד ומגבילים אותי בתנועה.  בחורף הם הופכים לממש בלתי נסבלים. זמן רב טופלתי בתרופות מסורתיות  ואף טיפולים בסטרואידים. פניתי לטיפול הומאופתי בגלל בעיות שונות של תופעות לוואי שהיו לי עם כל התרופות השונות.

יוסי איבחן אותי והתאים לי תרופה הומאופתית לבעיית המפרקים, ביקשתי שזו תהיה תרופה טבעית ובלי תופעות לוואי מהם סבלתי.

מדהים איך שזה עובד. אני מרגיש הרבה יותר חופשי ואני יכול לשחק שוב עם הנכדים, דבר שהפך למשהו בלתי אפשרי כאשר סבלתי מכאבים. 

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

סגירת תפריט
דילוג לתוכן