הומיאופתיה קלאסית, טיפול טבעי בואגיניזמוס ווסטיבוליטיס

כמה מילים על ואגיניזמוס ווסטיבוליטיס

ואגיניזמוס ווסטיבוליטיס הינן תופעות דומות המתבטאות בכאבים ובהתכווצות בלתי רצונית של שרירי הנרתיק המונעת חדירה ואפשרות של קיום יחסי מין מהנים ומלאים. כל מחלה לפי ההומיאופתיה יש בה אלמנט נפשי אולם ישנן כאלה בהן האלמנט הנפשי בולט יותר וישנן כאלה בהן פחות. ואגיניזמוס ווסטיבוליטיס הינן מסוג המחלות בהן ההקשר הנפשי הינו בד"כ בולט ומשחק תפקיד דומיננטי בהבנת המחלה ובטיפול בה.

ואגיניזמוס ווסטיבוליטיס  יכולות להיות תולדה של סיבות נפשיות רבות ומגוונות החל מתגובה להתעללות מינית בעבר, דרך דחייה מבן הזוג ועד רצון עז והתרגשות יתר "להצליח" בסיפוק בן הזוג וחיי המין. כל הסיבות הללו יכולים להביא את האישה למצב של לחיצות וחוסר יכולת להשתחרר במהלך יחסי המין, למצב של "נעילה" אשר לא ניתן להרפות אותה ומונעת אפשרות של חדירה ויחסי מין מספקים. מובן שככל שנוקף הזמן והדברים לא מצליחים להסתדר להשתחרר ולבא על מקומם אז אלמנט הלחץ גובר והבעיה הולכת ונעשית חריפה ועמוקה יותר.

ברשימה שלהלן ריכזתי כמה תרופות הומיאופתיות לצורך טיפול טבעי בואגיניזמוס ווסטיבוליטיס , בסמוך לכל תרופה פירטתי את הסימפטומים והאינדיקציות שלה, גופניים ונפשיים כאחד.

כפי שנכתב כאן בשבועות קודמים המרשם ההומיאופתי ניתן לכל אדם לפי אופיו ורגישויותיו. אולם בכדי להדגים משהו מיכולתם של התרופות מוגשת הרשימה שלהלן, סכמטית וכללית משהו, אולם מדגימה היטב את מגוון המצבים והיכולות של התרופות ההומיאופתיות.

יש פתרון אחר. טיפול טבעי בואגיניזמוס ווסטיבוליטיס - יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

Arn.: ואגיניזמוס ווסטיבוליטיס  שמקורו בחבלה טראומטית לגוף. החבלה לאו דווקא חייבת להיות בעלת הקשר מיני, תאונת דרכים טראומטית למשל יכולה בהחלט להוות סיבה מספקת. אולם מובן שגם חבלות בעלות הקשרים מיניים יכולים להוות סיבה, למשל פציעה במהלך קיום יחסי מין, או חבלה כואבת באברי המין, למשל הריון או לידה טראומטיים.

אברי הגוף רגישים בצורה קיצונית למגע, קיימת רתיעה ופחד מכל סוג של מגע. התגובה לחבלה הינה "אל תתקרבו אלי או תיגעו בי, אני בסדר" , אישה שחיה בתוך מגננה ופחד מפגיעה וחבלה נוספת, מכונסת וננעלת כלפי הסביבה.

Thuj.: רגישות קיצונית למגע בנרתיק, כל ניסיון למגע או משגל נועל את שרירי הנרתיק ולא מאפשר.

מבחינה נפשית מנסה תמיד להסתיר איזשהו סוד מהחברה, תחושתה היא שאם יגלו את הסוד אז אף אחד לא יאהב אותה ויירצה אותה, יחסי מין וחדירה כרוכים בהשתחררות מסוד ומסכה ולכן התגובה הבלתי נשלטת של הינעלות ודחייה מחדירה וחשיפה.

הרבה דלקות וגינאליות ודלקות בדרכי השתן, גידולים ברחם.

:Cocc. ואגניזמוס ווסטיבוליטיס  אצל נשים צעירות ורגישות מאוד. דאגניות ומוטרדות, יושבת וחושבות מה יהיה, נוטות למצבי רוח עגמומיים, דואגות מאוד לסביבתן הקרובה, לבני המשפחה. יובש ודלקות בנרתיק, הפרשות אחרי הווסת, כאבים לוחצים ומעוותים מכיווץ של שרירי ריצפת האגן. התקפים של כאב מכווץ במהלך הווסת.

:Murx. ואגיניזמוס ווסטיבוליטיס  שמקורו בנלהבות גבוהה מידי ועיסוק אובססיבי במין. נשים בעלות חשק מיני גבוה, נלהבות ונרגשות מאוד, כל נגיעה קלה יכולה לעורר אצלן דחף מיני. כפי שהעניין המיני מעסיק את ראשן כך גם גופן רגיש במיוחד באברי המין. כאבים שנודדים מאזור השחלות לשד השמאלי, מחזור לא סדיר, תכוף מידי, דימום חזק עם קרישים. כאבים "יורים" מהרחם כלפי מעלה.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם הומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

הטיפול בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן