סובל מטחורים? חושש מכל הליכה לשירותים? פוחד מניתוח?

טיפול בטחורים בהומאופתיה קלאסית, טיפול טבעי בטחורים.

בלי ניתוחים, בלי כאבים ובלי תופעות לוואי!

טיפול בטחורים בהומאופתיה קלאסית, טיפול טבעי בטחורים.

כמה מילים על טחורים

טחורים הינם ריקמות נפוחות המכילות כלי דם הבולטים אל מחוץ לפי הטבעת (טחורים חיצוניים), או נמצאים בתוכו (טחורים פנימיים). היתפרצות והיתנפחות הטחורים הינם בד"כ תוצאה של לחץ ומעמס יתר, הסיבות ללחץ יכולות להיות רבות ומגוונות החל מעצירויות ממושכות וקושי בהיתפנות, דרך מאמץ פיזי קשה כמו נשיאת משא כבד, ועד הריון וריפיון בכלי הדם.

הפתרונות אותם מציעה מערכת הרפואה הקונבנצינאלית בין אם זה קשירות צריבות או ניתוחים, הינם טיפולים מקומיים הכרוכים באישפוז, התערבות כירורגית, החלמה כואבת והוצאות של סכומי כסף גבוהים.

יש פתרון אחר. יעיל ואפקטיבי, טיפול טבעי בטחורים ללא כאב:

הומאופתיה קלאסית

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

המירשם ההומיאופתי ניתן לכל אדם לפי אופיו ורגישויותיו. אולם בכדי להדגים משהו מיכולתם של התרופות מוגשת הרשימה שלהלן, סכימטית וכללית משהו, אולם מדגימה היטב את מגוון המצבים והיכולות של התרופות ההומיאופתיות לטיפול טבעי בטחורים…

Aesc: יעילה לטיפול בטחורים חיצוניים ופנימיים. הטחורים סגולים קשים ורגישים מאוד למגע, כאב שורף. תחושה של יובש לחץ ומלאות כאילו שגוף זר נעוץ להם ברקטום, לעיתים ירגישו כאב כאילו ממש קוץ יושב להם ברקטום. כאב שמוקרן מהישבן מעלה לגב. הכאב מוטב כאשר כורע על ברכיו ומאמבטיה חמה.

Ham: טחורים שמדממים באופן מסיבי. תחושה של גירוד ושריפה ברקטום. בעיות ורידים, הרבה דליות. טחורים שפורצים ומוחמרים במהלך ההריון. מערכת ורידית כל כך גדושה עד שמכל פציעה קטנה מדממים באופן שוטף ומסיבי.

Aloe: טחורים גדולים וגדושים שלוחצים ברקטום. מרגיש כאילו אשכול של ענבים יושב לו ברקטום. מוטב מקומפרסים קרים ומיקלחת קרה. מוחמר מעצירות, ישיבה ובזמן מחזור. תחושה של חוסר נוחות וחוסר שליטה על צרכיו, צואה ש"בורחת" לו, צריך למקד את תשומת ליבו בפעולת הסוגרים כדי שיוכל לישלוט על היציאות. עצבני לפני מתן צואה וחלש אחר כך.

Rat: כאב נורא לאחר יציאה, הכאב יכול להימשך כמה רגעים עד מספר שעות. כאב שורף וחותך כאילו שיש להם זכוכית שבורה בתוך הרקטום. נטייה לסדקים ולפיסורות.

Bell: כאב פועם שמגיע לפתע. הכאב הולם עם קצב פעימות הלב. הכאב מוחמר מתנועה ומוטב כאשר שוכב ברגליים פשוקות.

Lach: טחורים גדולים וסגולים. כאבים עזים וחזקים. הכאב מוקרן ללמעלה, כאב כאילו מכים בו עם פטיש קטן ברקטום. כאב שמוחמר לפני מחזור ומוטב עם תחילתו, כאב שמוחמר במהלך הריון.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם טיפול טבעי בטחורים והומיאופתיה יכולה לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

הטיפול ההומיאופתי בטחורים הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

הנפיחות והלחץ של כלי הדם באזור פי הטבעת יורדים והטחורים נעלמים.

לא כואב יותר יותר ללכת לשירותים.

העיכול הופך לסדיר ובריא יותר.

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

במהלך השנים טיפלתי בכל סוגי הטחורים והפיסורות, טחורים חיצוניים וטחורים פנימיים, טחורים המופיעים כהתפרצות חריפה ופתאומית כמו גם טחורים כרוניים וממושכים. זהו ניסיון חשוב למגוון הביטויים של הטחורים ומגוון הפורמולות ההומאופתיות המתאימות לכל מצב ומצב. ניסיון המאפשר לי התאמה מיטבית של תרופה הומאופתית והשגת ריפוי טבעי לטחורים תוך פרק זמן קצר יחסית. מדהים כל פעם מחדש לראות את העוצמה והיעילות של התרופות ההומאופתיות, אני בטוח ביכולות של ההומאופתיה לעזור גם לכם ומזמין אתכם ליצור עמי קשר.

שגית

טיפול הומאופתי בטחורים אחרי לידה

אחרי פגישה אחת הותאמה לי תרופה הומאופתית. תוך ימים ספורים מיום לקיחת התרופה חל שיפור ניכר בעוצמת הכאב ואחרי שבועיים נשכח לגמרי הכאב ויכולתי לחזור לשיגרת יומי. הניתוח בוטל כמובן ואני שמחה מאוד על ההתוודעות לשיטת הטיפול ההומאופתי.

עדו

טיפול הומאופתי בהתפרצות טחורים חריפה

במשך חדשים סבלתי מכאבי טחורים איתם פחות או יותר יכולתי להתנהל אולם באותו יום שישי ההתקף היה כואב ובלתי אפשרי עד שהייתי חייב להגיע לטיפול מיידי. הטיפות אותם רקחת לי התחילו להשפיע כמעט באופן מיידי ועוצמת הכאב פחתה, לאחר כמה…

אסנת

התפרצות טחורים לאחר לידת ואקום

ימים ספורים אחרי לקיחת הטיפול ההומאופתי הרגשתי הקלה רבה, הכאבים פחתו וההליכה לשרותים כבר לא היתה מפחידה כל-כך, כ3-4 שבועות לאחר לקיחת התרופה נעלמו כאבי הטחורים לגמרי והיום הם רק זיכרון רחוק. אני רוצה להודות ליוסי על הטיפול המסור ולהמליץ…

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן