סובל ממיגרנות וכאבי ראש? הכאבים חוזרים ולא מרפים? רוצה להפסיק עם התרופות?

הומאופתיה קלאסית, טיפול טבעי במיגרנות וכאבי ראש.

בלי תרופות, בלי משככי כאב ובלי תופעות לוואי..

כמה מילים על מיגרנות…

מיגרנות וכאבי ראש נתפסים אצל האוכלוסייה כהפרעה כרונית שאין מה לעשות אלא לנסות לחיות ולהיסתדר איתה, לכן גם חלק ניכר מה"טיפול" הקונבינציונאלי במיגרנות איננו אלא משכחי כאבים, בחינת אין מה לעשות מלבד להפחית את עוצמת ההתקפים ושכיחותם. אולם גם מיגרנות למרות עקשנותם והאחיזה הלופתת שלהם ניתן לטפל בהם עד שיעלמו ויחלפו מחיינו.

יש פתרון אחר. טיפול טבעי במיגרנה - יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

טיפול טבעי במיגרנה, הטיפול ההומאופתי יישאף תמיד להבין את המיגרנה בהקשרים הרחבים ביותר שלה: למשל האם קיים קשר בין המיגרנה לסוגי האוכל אותם אנו מעדיפים? האם קיימת השפעה של השינה (מיטיבה או מחמירה)? האם המיגרנה מחזורית או מופיעה רק בחלונות זמן מסוימים? למשל אנשים שחווים מיגרנה רק בסופי שבוע ובחופשים, (הרבה מאוד פעמים באבחון הומאופתי נראה שהעיסוק מיטיב עם אנשים כאלה ואילו חופש ומנוחה "מציף" ומביא למיגרנה).

רק לאחר אבחון הומאופתי מקיף שכזה (אבחון הומאופתי מתבצע באמצעות שיחה ואורך כשעה וחצי), ניתן להבין את המיגרנה בהקשרים המערכתיים המקיפים ביותר ולהתאים תרופה הומאופתית ייחודית.
כפי שניתן להבין התרופה ההומאופתית ניתנת על בסיס הרבה מאפיינים שלכאורה "לא קשורים" למיגרנה, דווקא בזכות גישה זו ניתן לגעת בסיבות האמיתיות למיגרנה לרפאה מן השורש ולזכות באיכות חיים טובה ובריאה יותר.

ברשימה שלהלן ריכזתי כמה תרופות הומיאופתיות לטיפול במיגרנות, בסמוך לכל תרופה פירטתי את הסימפטומים והאינדיקציות שלה, גופניים ונפשיים כאחד.

Iris. כאבי ראש כרוניים הנמשכים שנים. לפני הכאבים יופיע טישטוש ועירפול בראייה. הכאבים חזקים הולמים ויורים במצח בעיקר בחציו הימני ( מעל העין הימנית ). ההתקפים מלווים בבחילות הקאות ותחושת דיכאון. ההתקפים באים במחזוריות ובמירווחי זמן קבועים.
בעיות עיכול, חומציות יתר, אולקוס. חייב לאכול לעיתים תכופות, אם לא אוכל מרגיש חלש.
מוטב כאשר עסוק, לכן גם התקפי הכאב יבואו בד"כ בסופי שבוע או בחופשה כאשר לא עסוק.

Arg-n. כאבי ראש לוחצים, תחושה כאילו הכאב חופר לתוך עצמות הראש. הכאב מתפתח לאט ונעלם בפתאומיות. הכאב מוחמר מחום ומוטב מלחץ קל, קומפרסים קרים ומיקלחת במיים צוננים. פחד או מאמץ מנטלי יכולים להיות הגורם להתקף. חולשה המלווה בחיוורון צהבהב של הגוף.
טיפוס ממהר דרוך ו"לחוץ" מאוד, תמיד חושש מה"צרה" הבאה, כל דבר קטן מקפיץ אותו. תמיד עסוק וחושב צעד קדימה איך להיחלץ מכל מצב בעייתי. פוחד ממקומות סגורים ומגבהים.

Bell. כאב ראש הולם ורוקע כמו פטישים, כאב עוצמתי ואינטנסיבי כל כך עד שרוצה ללכת ולידפוק את הראש בקיר, כאב ראש שיכול לשגע ממש. הכאב נוטה להתרכז בצד הימני של הראש. תנועה, רעש, אור ושמש יחמירו את הכאב ואילו חדר חשוך ושקט וגם קומפרסים קרים יטיבו את המצב. הכאב מגיח בהיתפרצות פיתאומית וגם נעלם בפתאומיות, כאילו משהו מיתפוצץ ואח"כ נעלם.
העוצמה שמאפינת את הכאב הינה גם מאפיין מרכזי של הטיפוס; אדם עם עוצמות מאוד חזקות, וכשאלו מיתפרצות לא כדאי לעמוד לידו, יכול להיות מאוד מפחיד בהתקפי זעם, טיפוס עם "דם חם".

Cimic. תרופה "נשית" באופייה, התקפים שבאים אחרי שוק ריגשי או דיכאון, מרגישה לכודה, מיואשת ועטופה בתוך עננים כהים ושחורים.
כאב ראש שמלווה בקהות חושים, בילבול והלם. הכאב מורגש כאילו יורד מהקודקוד מטה לצוואר, תחושה של קשיחות וכאב בצוואר. תחושה כאילו הקודקוד עומד לעוף ולהיפתח ואוויר קר ייכנס וינשוב לתוך המוח. תרופה עם זיקה הורמונלית מאוד: ההתקפים יוחמרו לפני הווסת ויפחתו עם תחילתה.

Gels. כאב ראש שמתחיל בעורף ומיתקדם בתנועת מלקחיים קדימה. תחושה של כבדות ועייפות, אפילו העפעפיים כבדים עד שלא יכול להחזיק אותם פתוחים. כאבי ראש שמלווים בכאבי שרירים באזור הצוואר והכתפיים. הרבה פעמים הפרעות ראייה לפני ההתקף.
הרבה סימפטומים של חולשה ואי יכולת להיתמודד עם החיים, מתרגש ומפחד בקלות, זקוק לתמיכה. רועד בקלות, גוף רפוי שלא יכול להחזיק את עצמו, אפילו את השתן קשה לו להחזיק ולכן מוקל אחרי השתנה, מרגיש כמו עלה נידף ברוח.

התרופות המובאות במאמר באות להדגים את מיגון המצבים בהם טיפול טבעי במיגרנה באמצעות הומיאופתיה יכול לעזור ואינן אמורות להילקח באופן עצמאי על דעת הקורא. לפני כל נטילה של תרופה הומיאופתית יש להתייעץ עם הומיאופת קלאסי על מצב המטופל ומינון התרופה.

טיפול טבעי במיגרנה באמצעות הומאופתיה קלאסית הינו בשימוש בתרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

כאבי הראש פוחתים ונעלמים.

אין צורך בלקיחת תרופות וכדורים.

תופעות לוואי כגון עייפות וקשיי ריכוז נעלמות.

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

שנים של עבודה עם מטופלים אשר סבלו ממיגרנות וכאבי ראש מאפשרים לי איבחון מדויק והתאמת תכשיר הומאופתי ייחודי ומתאים לכל אחת ואחד. בין אם אתם סובלים ממיגרנות על בסיס יומי ובין אם הם באות כל סופשבוע, עם אאורה או בלעדיה, טיפול הומאופתי יכול לשנות את איכות חייכם ולפתור אתכם לתמיד מכאבי ראש, מהפסד ימי עבודה ושכיבה חסרת אונים במיטה. אני בטוח ביכולתה של ההומאופתיה לעזור גם לכם ומזמין אתכם ליצור עימי קשר.

מלכה

טיפול הומאופתי מוצלח בכאבי ראש כרוניים

…כאשר המיגרנה תוקפת זה פשוט משתק ואפילו מלווה בבחילות. הלכתי איתה לרופאים שונים והיא ניסתה תרופות שונות, כל פעם שמכר המליץ על איזה תרופה אז ניסינו אותה…בסוף יוסי התאים לאשתי טיפול, התקפי המיגרנה הפכו לנדירים יותר דבר ששום טיפול…

תרצה

טיפול הומאופתי מוצלח במיגרנה

אחרי כמה חדשים של שיפור עקבי הפכו המיגרנות נדירות יותר ויותר ועצמתן יחסית קלה ומינורית. אני שמחה מאוד להתוודעות ליוסי ולשיטה ההומאופתית שלו, ממליצה לכל אחד לא לסבול (ברור לא ? ) ולנצל את יכולות הריפוי הנהדרות האלה.

יעל

טיפול מוצלח בכאבי ראש כרוניים

בסיום הפגישה קיבלתי מרשם לתרופה הומאופתית המופקת מצמח אותה נטלתי למהלך שבוע אחד בלבד. מאז שלקחתי את התרופה ההומאופתית חל שיפור גדול, ממיגרנות שהיו מופיעות פעם בשבוע לפני הטיפול למיגרנות שמופיעות פעם בחודש עם עוצמה פחותה הרבה יותר.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן