תינוקך סובל מעצירות? הבטן קשה ותפוחה? הילד כואב וסובל?

הומאופתיה קלאסית, טיפול טבעי בעצירות תינוקות..

בלי נרות, בלי תרופות ובלי תופעות לוואי

כמה מילים על עצירות תינוקות…

מערכת העיכול אצל התינוקות נמצאת בשלבי התפתחות ובנייה ולכן רגישה מאוד ומגיבה בקלות לכל שינוי, אחת התופעות השכיחות אצל תינוקות הינה עצירות.

תכיפות היציאות אצל תינוקות נעה בין פעמיים לארבע פעמים ביום ויותר, ואילו אצל תינוקות יונקים תדירות היציאות יכולה לנוע בין מספר פעמים ביום ועד פעם בשבוע. לפיכך עצירות אצל תינוקות לא ניתנת לאיפיון רק לפי תכיפות היציאות אלא גם לפי אפיוני פעולת המעיים: אם הצואה קשה ויבשה, אם פעולת המעיים כרוכה בכאב ומתרחשת במירווחי זמן גדולים יחסית אז סביר שמדובר בעצירות.

עצירות תינוקות יכולה להתפתח על רקעים שונים, כמו גמילה מהנקה, שינוי תזונתי (מעבר לאוכל מוצק יותר) וגם גמילה מחיתולים. גמילה מהנקה כמו גם שינוי תזונתי מביאים את מערכת העיכול להכרות והתמודדות מול סוגי מזון חדשים ולכן יכולים לגרום לקשיי עיכול ולעצירות, תהליך הגמילה מחיתולים לעומתם כרוך הרבה פעמים בהכרות עם מושגים כמו שליטה על הצרכים שלי, התנגדויות ופיתוח עצמאות. תהליך המלווה בהתנסויות חדשות וחששות אשר במהלכו אפשר שהילד יחזיק את עצמו ותתפתח עצירות.

יש פתרון אחר. יעיל, אפקטיבי, טיפול טבעי בעצירות תינוקות ללא כאב:

הומאופתיה קלאסית.

CTA פתרון טבעי בהומאופתיה

 הומאופתיה קלאסית, בראייתה המקיפה של התינוק בוחנת ובודקת את כל קשת האפשרויות המשפיעות על בריאותו של התינוק: תזונה, הרגלי שינה, חיסונים, מעברי גן, רגישויות.. בכדי להתאים לו טיפול טבעי בעצירות תינוקות באמצעות תרופה אשר תאפשר תהליך ריפוי טבעי, בטוח וללא תופעות לוואי..

טיפול טבעי בעצירות תינוקות בהומאופתיה קלאסית הינו באמצעות תרופות טבעיות, אשר מעוררות את הגוף לתהליכי ריפוי, התרופות ההומאופתיות הן בטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי ויכולות במידת הצורך להינתן במקביל לכל טיפול רפואי קונבנציונאלי אחר.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק
יתרונות הטיפול ההומאופתי - וי ירוק

העיכול הופך לסדיר ובריא יותר.

לא כואב יותר יותר ללכת לשירותים.

הנפיחות והלחץ של כלי הדם באזור פי הטבעת יורדים והטחורים נעלמים.

יוסי תגורי - הומאופתיה קלאסית

הניסיון שלי

במהלך השנים זכיתי לטפל בתינוקות רבים, למדתי להתבונן ולאבחן את סיבות העצירות של כל תינוק ותינוק, מעצירות אקוטית על רקע של שינוי תזונתי ועד עצירות כרונית אשר נמשכת לאורך חדשים, ולהתאים את תכשיר הומאופתי ייחודי. זה מרגש כל פעם מחדש להתוודע לכוח הריפוי של טיפול הומאופתי. אני בטוח ביכולתה של ההומאופתיה לעזור גם לתינוקכם ומזמין אתכם ליצור עימי קשר

רווית

טיפול מוצלח בעצירות תינוקות

אחרי שני ילדים שגדלו נהדרים ובריאים דווקא הילדה השלישית והמתוקה שלנו סבלה נורא מעצירויות, עצירויות שהתחילו מגיל כמה חדשים…קשה היה לאתר את מקור הבעייה, הילדה ינקה ואף היתה איתי בבית ועל פניו לא הבנו מאיפה מגיעה כל הסבל הזה. הילדה סבלה מעצירויות נוראיות, יציאה אולי פעם בשבוע ויותר, יציאות קשות וכואבות נורא שכל ניסיון אפילו להזכר בהם נוראי עבורי.

כל מה שניסינו לא עזר, החלפה של תזונה, שמנים ועיסויים למיניהם לא ממש עשו שינוי, הסבל היה נוראי. בהמלצת חברה (יוסי טיפל בהצלחה בילדיה שסבלו מאסטמה) הגענו ליוסי…הפגישה היתה נעימה והתשאול היה מקיף וכלל אפילו את תקופת ההריון ובסופה של הפגישה ניתנה לבתי תרופה הומאופתית.

היה לא פחות ממדהים לראות את השפעת התרופה, תוך ימים ספורים העצירות חלפה לחלוטין ! הילדה שלי חזרה לעיכול בריא ונורמאלי, יציאות רגילות ובלי סבל. שרק תמשיך לעשות ככה טוב יוסי.

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן