טיפול הומאופתי מוצלח בהרטבת לילה

הגענו ליוסי בעקבות בעיית ההרטבה של הבן שלנו וללא ידע מוקדם על מקור הבעיה. לא ניסינו שום רופא ילדים, הרגשנו בטוחים לגבי השיטה ההומאופתית כי חשבנו שזה הכי פחות יביך את הילד (קראנו באינטרנט על הפעמונית וזה נראה לנו משהו שיכול ליצור התנגדות אצל הילד ולכן העדפנו טיפול אלטרנטיבי).

חשוב לציין שבני בזמן הטיפול היה בגיל 9 עם בעיית הרטבה שנמשכה שנים, חוסר נעימות ותסכול מתמשך (לא יכל ללכת לישון אצל חברים וגם לא להזמין אליו).

שמחנו ללמוד כי הניסיון הטיפולי בהומאופתיה להרטבת לילה הינו טוב מאוד וכי קיימות עשרות תרופות לטיפול בבעיה, מה שנדרש היה זה התאמה של תרופה הומאופתית המתאימה לבננו.

הגענו לפגישת אבחון, פגישה נעימה שנוהלה בעדינות בלי שבננו יחוש לחוץ או לא בסדר, בסיומה של הפגישה הותאמה לו תרופה הומאופתית.

תוך פרק זמן קצר מלקיחת התרופה חל שיפור משמעותי, ראשית השינה של בננו לא היתה "כבדה" כל כך, אם בעבר היה מתעורר רק בבוקר ומוצא את המיטה רטובה כעת התעורר בזמן או מייד אחרי ההרטבה ודאג להחליף בגדים ומצעים, שנית במקום הרטבה יומיומית מרווחי הזמן הפכו גדולים ומרוחקים יותר ובתוך פרק זמן של קצת יותר מחדשיים שכחה ההרטבה לגמרי !

אני מודה ליוסי ושמח שהלכתי לפי תחושת הבטן ובחרתי בטיפול הומאופתי בהרטבת לילה שלו. אני בטוח שטיפולים אחרים היו גורמים ממש מצוקה לילד אשר אולי אפילו הייתה מחריפה את הבעיה.

אלף תודות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן