טיפול מוצלח בילדה אסטמתית

ביתי האמצעית סבלה מאלרגיות והתקפי אסטמה כבר מגיל חמש, האלרגיה היתה בתגובה לאבק, נוצות, שיער של כלבים וגם מעונות מעבר. התגובות שלה היו חריפות ומהירות ודי מהר היינו מגיעים למצב של קוצר נשימה הדורש התערבות רפואית. הרגישות היתה גדולה, מספיק שהיינו מדליקים מזגן וישר התחיל אצלה גודש ועיטושים ונשימה מהפה בלבד.
אחרי שנים של משאפים וניסיונות טיפול קונבנציונאליים החלטתי לנסות משהו אחר. הגעתי בעקבות המלצה לפגישה אצל יוסי תגורי במהלכה הוא תשאל אותי ואת ביתי בשאלות כלליות ומגוונות מאוד, לאחר הפגישה קיבלנו מרשם והפנייה לבית מרקחת.

במהלך הימים הראשונים לנטילת התרופה ההומאופתית חלה החמרה במצבה של ביתי; התקפות העיטוש היו חזקות וממושכות יותר וכך גם הצינון שהפך חזק ורצוף. בשיחה עם יוסי הוא הסביר לי שההחמרה הזו היא דווקא סימן טוב ולעתים תכופות זהו חלק מהתגובה הראשונית לטיפול הומאופתי ובדרך זו בעצם הגוף מנקה את עצמו. ואכן כך היה, כמה ימים אחר כך שכחו ההתקפים ובמהלך השבועות שאחריהם גם נעלמה הרגישות של ביתי לגורמי האלרגיה. היום ביתי עוברת את עונות המעבר בלי התקפי אסטמה וגם שהייה בקרבת אבק ושערות אינה מפריעה לה.
אני שמחה מאוד שהגעתי עם ביתי לטיפול אצל יוסי תגורי וממליצה עליו בחום.

סגירת תפריט